artimperium.pl

Blog tematyczny o motoryzacji, biznesie i lifestylu

Lifestyle

Pomysł na sylwestra – co warto rozważyć?

Pomysł na sylwestra – co warto rozważyć?

Pomysł na sylwestra jest tą rzeczą, która często sprawia nam problem. Wiele osób planuje swoją sylwestrową zabawę nawet na parę miesięcy wcześniej. Ostatnia noc roku to czas zabawy niekoniecznie na hucznej imprezie, może to być domówka ze znajomymi lub romantyczny wieczór we dwoje. Bardzo klasycznym pomysłem na spędzenie sylwestra jest pójście do lokalu.

Pomysł na sylwestra – jak i gdzie go spędzić?

To gdzie spędzimy jedyny taki dzień w roku ma znaczenie dla wielu z nas. Niektórzy powiedzą, że wystarczy dobra muzyka, jakieś przekąski i mamy wymarzonego sylwestra.

Nie bądź leniwy! Przeglądnij dostępne ci opcje, spróbuj się dowiedzieć co planują twoi znajomi. Na podstawie tych informacji możesz zacząć swoje planowanie.

Sprawdź też: Lista gości weselnych – jak ją stworzyć?

Sylwester w lokalu – klasyczny pomysł na sylwestra

Niewątpliwie najbardziej popularna opcja na spędzanie sylwestra. Wiele lokali czy klubów organizuje imprezy sylwestrowe, gdzie wszystko jest już przygotowane, ty tylko musisz zapłacić za wejście. 

Często takie zabawy mają motyw przewodni. który urozmaica sylwestrowe doświadczenie. Świetnym pomysłem jest też zaproszenie znajomych, jeżeli oni także nie mają planów lub chcecie ten czas spędzić razem z nimi. 

W tym przypadku organizatorzy zapewniają, abyśmy się dobrze bawili i uśmiech nie znikał z naszych twarzy do wybicia godziny dwunastej.

Sylwester w teatrze lub operze

Jest to wariant dla osób, które chcą spędzić tę noc w bardziej wyrafinowanej atmosferze. Ten oryginalny pomysł na sylwestra, jest coraz częściej realizowany przez polskie opery, filharmonie i teatry.

Wysoki poziom kultury towarzyszy takiemu rodzajowi sylwestrowych spektakli. Jeżeli lubisz taką atmosferę to, jest to opcja właśnie dla ciebie. Elegancki ubiór, wysoka kultura oraz lampka szampana są pretekstem do spędzenia czasu w takim klimacie.

Romantyczny sylwester we dwoje

Sylwester we dwoje może być bardzo przyjemnym doświadczeniem, szczególnie jeśli spędzamy go z naszą drugą połówką. Tutaj opcji jest wiele wypad do spa czy klasyczne zacisze domowe.

Możecie zacząć ten wieczór od wspólnej kąpieli, następnie przejść do salonu obejrzeć razem film czy cały sezon waszego ulubionego serialu. Inną opcją jest też rozpoczęcie od wspólnego przygotowania kolacji, a następnie zjedzenie jej przy świecach i romantycznej muzyce. Kolejność zależy od was pamiętajcie, że noc jest długa.

pomysł na sylwestra

Domówka – nieśmiertelny pomysł na sylwestra 

Każdy, przynajmniej raz spędzał sylwestra w ten sposób, czy to organizując domówkę samemu, czy odwiedzając znajomych, którzy ją organizowali. Ten pomysł na sylwestra jest najczęściej wybierany przez nas. 

Decydując się samemu na taki ruch, musimy mieć w głowie parę rzeczy organizacyjnych. Po pierwsze liczbę osób, którą zaprosimy. Będzie to wpływać np. na ilość przekąsek do przygotowania.

W temacie przekąsek, najczęściej jest to jedzenie typu “fingerfood” głównie dlatego, że można zjeść je szybko bez używania sztućców. Możesz zdecydować się na catering, który jest często oferowany w takie wieczory. Inna opcja to zaangażowanie gości i poproszenie ich o przygotowanie swoich ulubionych smakołyków.

Organizując biesiadę domową, to ty decydujesz jak będzie ona wyglądać. Pamiętaj, żeby mieć przygotowanego szampana oraz o fakcie, że niektórzy przyjadą samochodem. 

Czas na podjęcie decyzji

Podejmując decyzję o sylwestrze weź pod uwagę powyższe sugestie, skontaktuj się ze znajomymi. Po przemyśleniu i rozważeniu wszystkich opcji wybierz. Pamiętaj, że najważniejsza tego dnia jest dobra zabawa.

Udostępnij