Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Anielska – wystawa malarstwa i biżuterii autorskiej Joli Stankiewicz w Tagelhus

Dodano: 6 miesięcy temu Czytane: 1470
Redakcja Poleca!
Patronat Medialny

Anielska - wystawa malarstwa i biżuterii - Joli Stankiewicz. Tagelhus/ Budynek z cegły, Bigarråvägen 8, Stockholm. Data: 27.03.2021/ Czas: 15:00-20:00. Wstęp wolny!

Anielska – wystawa malarstwa i biżuterii autorskiej Joli Stankiewicz w Tagelhus

Anielska – wystawa malarstwa i biżuterii autorskiej Joli Stankiewicz w Tagelhus

Anielska - Wystawa malarstwa i biżuterii autorskiej - Joli Stankiewicz

Tagelhus/ Budynek z cegły
Bigarråvägen 8, Stockholm
Data: 27.03.2021/ Czas: 15:00-20:00
Wstęp wolny!
Patronat medialny: Stockholm Designer Magazine/ The Designer i Art Imperium – portal kulturalny.
Partner Biznesowy: Colway International Sweden - Agnieszka Marciniak.Na ekspozycji zostanie zaprezentowanych ok. 30 obrazów, z cyklu Szepty Wszechświata oraz Anielska Przystań, tworzonych w latach 2017 – 2021 oraz autorska Anielska Biżuteria tworzona z kamieni półszlachetnych. Intencją Joli Stankiewicz jest aby dzięki jej twórczości poruszyć serca odbiorców, przenieść ich uwagę w świat barw, kształtów, struktury mediów którymi kreuje i zatrzymać się na chwilę w tym magicznym miejscu mocy.
Dodatkową atrakcją wystawy będzie prezentacja najwyższej jakości naturalnych kosmetyków firmy Colway International.

Jolanta Stankiewicz

Mieszkająca w Szwecji malarka, projektantka autorskiej biżuterii, założycielka "Anielskiej przystani" – autorskiej galerii internetowej. Misją Jolanty jest pomaganie szczególnie potrzebującym. Od kilku lat wspiera dwie Fundacje w Polsce: Opiekuńcze skrzydła i Jesteś Aniołem - Hospicjum Pomorze Dzieciom. 

Maluje od dzieciństwa i jak sama o sobie mówi: Z woli Bożej artystyczna Dusza. Swoje prace wystawia na wystawach indywidualnych i zbiorowych w Szwecji. Dostała w ręce talent i z zaangażowaniem rozwija go od 5 lat. Kocha ten czas kiedy zamyka się w swojej pracowni i pozwala sobie w ciszy na taniec pędzla po płótnie. Inspiruje się naturą, bliskością z drugim człowiekiem i sztuką innych wybitnych tj: Salvador Dali, Edward Munch czy Gustav Klimt.W malarstwie ważne jest dla mnie dotykanie ludzkich serc. Poprzez sztukę pragnę wzbudzić zachwyt nad kolorem i formą, zachęcić do podróży w głąb własnych fantazji i tęsknot. - Jola Stankiewicz.

Sztuka jest dla niej pomostem do ludzkich serc, dzięki niej wzrasta i spełnia największe marzenie. Zaprasza do współtworzenia dobra, ponieważ tylko razem można zmieniać ten świat na lepszy.

www.jolantaart.com

***
Podczas wystawy zostaną zachowane rekomendowane środki ostrożności związane z covid-19. Ponieważ ilość gości w jednym czasie jest ograniczona z góry przepraszamy za ewentualne niedogodności z tym związane.