Dzisiaj jest: 18.9.2020, imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława

KIODYGRESY II Międzynarodowy Przegląd Sztuki Współczesnej - lista uczestników!

Dodano: miesiąc temu Czytane: 959
Redakcja Poleca!
Patronat Medialny

Już znamy listę uczestników KIODYGRESÓW II - Międzynarodowego Przeglądu Sztuki Współczesnej!

KIODYGRESY II Międzynarodowy Przegląd Sztuki Współczesnej - lista uczestników!

KIODYGRESY II Międzynarodowy Przegląd Sztuki Współczesnej 

W przeglądzie wezmą udział artyści z Polski i zagranicy - Korei, Chin i Japonii, Litwy.
Kiodygresy II to kontynuacja pierwszej edycji, która miała miejsce w Lidzbarku Warmińskim w styczniu tego roku.

Miejsce wystawy: Amfiteatr w Ostródzie


AKTUALIZACJA!!!
Wernisaż: 15 września o godzinie 18:00 24.09.2020 godz. 18:00

Wystawa otwarta: 24.09 - 31.10.2020r.

Kiodygresy

LISTA  ARTYSTÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO WYSTAWY "KIODYGRESY II"

Galeria Amfiteatru, Ostróda 2020
    1. A. Ananicz
    2. A. Hernandez
    3. A.Jarocka
    4. A. Jeziorecka
    5. A. Mielniczyk
    6. A. Picazio
    7. A.Polanowska
    8. A. Strzelczyk
    9. A. Świderski
    10. A. Galus
    11.  A. Kazała
    12.  A. Kossakowska
    13.  A. Kot
    14.  A. Wyżlic
    15.  A. Kolaśniewski
    16.  A. Dorobek
    17.  A. Kosin
    18.  A. Szymczyk
    19.  A. Świtalska
    20.  B. Jarzemska-Misztalska
    21.  B. Śnieciński
    22.  B. Juszkiewicz
    23. Cz. Fankidejski
    24.  D. Czyżyk
    25.  D. Kęstowicz
    26.  D. Kulicka
    27.  Daiva Linauskaite
    28.  E. Dzierż
    29.  E. Pohlke
    30.  E. Pamuła
    31.  E. Held
    32.  F. Moszant
    33.  G. Grabowska
    34.  G. Vaicys
    35.  I. Kostiukow
    36.  I. Mika
    37.  I. Jurkiewicz
    38.  I. Sak
    39.  J. Wolf-Marszałkiewicz 
    40.  J. Bentkowska-Hlebowicz
    41.  J. Hrk
    42.  J. Markowicz
    43.  J. Piątek 
    44.  J. Korecka
    45.  J. Pływacz
    46.  J. Rebelka-Czapiewska
    47.  J. Stępkowska
    48.  J. Michalak
    49.  K. Jaczyński
    50.  K. Pietrzak
    51.  K. Wojciechowicz-Krauze
    52.  K. Zbierska- Michalak
    53.  K. Ryfa
    54.  K. Pilch
    55.  K. Kitz
    56.  M. Bogdanowicz
    57.  M. Krzyśków
    58.  M. Piwko- Chudzik
    59.  M. Plewka
    60.  M. Pliskowska
    61.  M. Szczęsny
    62.  M. Szilke
    63.  M. Szyszkowska
    64.  M. Woźniak
    65.  Mag Woźniak (fotografia)
    66.  Magdalena Woźniak (malarstwo)
    67.  M. Hajnosz
    68.  M. Karczmarzyk
    69.  M. Kurkowski
    70.  M. Maćkowiak
    71.  M. Kosiec
    72.  M. Pietrykowska
    73.  M. Wójtowicz
    74. M. Raczkowski
    75.  O. Prokop-Miśniakiewicz
    76.  P. Kiełpiński
    77.  P. Leszczyńska
    78.  P. Kotlicki
    79.  P. Wieczorek
    80.  R. Hrabovska
    81.  Raimondas Karčiauskas
    82.  S. Ciećko
    83.  S. Danielski
    84.  S. Straigis
    85.  S. Kalinowska
    86.  T. Suplicka
    87.  T. Kopcewicz
    88.  T. Niemiec
    89.  T. Topolski
    90.  W. Jarosz
    91.  Yi Liran

Organizatorzy:
Adam Wyżlic
Centrum Kultury w Ostródzie
ul Mickiewicza 17A Ostróda
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.