Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Jeleń iluzjonista, czyli 42. Aukcja Nowej Sztuki pełna cudów

Dodano: rok temu Czytane: 2027

Dom Aukcyjny Art in House wyjeżdża do Sopotu! 42. Aukcja Nowej Sztuki. 4 lipca o 19:30 zapraszamy do Dworku Sierakowskich (ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot) – zachęcamy również do licytacji online...

Jeleń iluzjonista, czyli 42. Aukcja Nowej Sztuki pełna cudów

Jeleń iluzjonista, czyli 42. Aukcja Nowej Sztuki pełna cudów


Dom Aukcyjny Art in House wyjeżdża do Sopotu! Jak w każde wakacje, powracamy na nadbałtyckie wybrzeże, aby poprowadzić licytację w czasie 42. Aukcji Nowej Sztuki. 4 lipca o 19:30 zapraszamy do Dworku Sierakowskich (ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot) – zachęcamy również, aby skorzystać z opcji licytacji zdalnej przez telefon, online lub zostawienie zlecenia.

W lipcowym katalogu zgromadziliśmy prace pełne energii, przykuwające wzrok oraz wyróżniające się szeroką gamą kolorystyczną: wśród nich nie zabraknie Wojtka Brewki i jego ekologicznie zaangażowanej pracy; Davida Schaba z piknikowym koszem na plaży; Lecha Batora, który przedstawi sztuczkę magiczną z lewitującą łanią; Andrejusa Kovelinasa przypominającego o szaleństwach weneckiego karnawału; Tomasza Tobolewskiego proponującego wspólną przechadzkę z Vincentem van Goghiem czy Macieja Wierzbickiego, dla którego kwarantanna jest czasem triumfu natury.

Tegoroczne utrudnienia w podróżowaniu pomogą zrekompensować obrazy Alicji Kappy, Magdy Kępki, Wiesława Króla, Jana Stokfisza Delarue i Krzysztofa Ludwina; przeniesiemy się dzięki nim do magicznej Prowansji, Wenecji, Chorwacji i Włoch. Jeżeli jesteście miłośnikami klasycznych form w sztuce, odsyłamy Was do akademickiej scenki plażowej Jana Dubrowina, kobiecego aktu Wojciecha Piekarskiego, współczesnej ikony Borysa Fiodorowicza, górskiej akwareli Michała Suffczyńskiego czy średniowiecznej księżniczki Malwiny de Brade.

Ostatnie strony katalogu dedykowane są miłośnikom rzeźb: przygotowaliśmy pięć trójwymiarowych propozycji z ceramiki oraz drewna. Wśród nich nie zabraknie tajemniczego nielota Marcina Myśliwca, skoczka Marka Zygi, uskrzydlonej kobiety Jacka Opały, rybiej głowy Mariusza Szewczyka oraz nostalgicznego obserwatora zachodów słońca autorstwa Arka Szweda.

Wszystkie pozycje z katalogu będzie można zobaczyć na żywo dzień przed aukcją, od godziny 12:00, w Dworku Sierakowskich w Sopocie.

Dokładna instrukcja licytacji oraz regulamin znajduje się na stronie https://artinhouse.pl/.
Katalog dostępny pod adresem https://artinhouse.pl/pl/aukcja/42-aukcja-nowej-sztuki/82.Zapraszamy!
42. Aukcja Nowej Sztuki
04 lipca 2020, 19:30 (sobota)
Dworek Sierakowskich,
ul. J. Czyżewskiego 12, Sopot