Dzisiaj jest: 22.10.2021, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

XVI AUKCJA CHARYTATYWNA - ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1191
Patronat Medialny

19.03.2020 r. Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski - XVI Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowana jest przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia Ogród Nadziei

XVI AUKCJA CHARYTATYWNA - ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI

XVI AUKCJA CHARYTATYWNA „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI”


Miejsce: Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie
Termin: 19 marca 2020 r.
Wystawa Przedaukcyjna: 17-19 marca 2020 r.

XVI Aukcja Charytatywna „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” organizowana jest przez Fundację Psychoonkologii i Promocji Zdrowia „Ogród Nadziei” wspólnie z Partnerem – Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

Od lat aukcja należy do jednych z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych przedsięwzięć charytatywnych w Polsce (III miejsce w rankingu aukcji charytatywnych portalu Artinfo.pl).
Swoje dzieła na aukcję „ziarno SZTUKI – ogród NADZIEI” przekaże około 100 znanych i cenionych artystów.

Aukcja odbędzie się 19 marca 2020 r. w Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Aukcja będzie poprzedzona wystawą w Zamku, inaugurowaną 17 marca.

Dochód z aukcji zostanie w całości przeznaczony na organizację i realizację Integralnego Programu Zdrowienia, przeznaczonego dla osób chorych na nowotwory i ich bliskich. Rocznie Fundacja „Ogród Nadziei” wspiera ok. 200 osób, które przechodzą trudne doświadczenie choroby.


http://www.ogrodnadziei.org.pl/aukcja-charytatywna/