Dzisiaj jest: 2.4.2020, imieniny: Franciszka, Malwiny, Władysława

Warunki szkodliwe - wystawa Pauliny Korbaczyńskiej

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 987
Redakcja Poleca!

13 grudnia o 19:00 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Pauliny Korbaczyńskiej zatytułowanej "Warunki szkodliwe". Dzieła tej artystki to charakterystyczne portrety, oszczędne w formie, ...

Warunki szkodliwe - wystawa Pauliny Korbaczyńskiej

 Warunki szkodliwe - wystawa Pauliny Korbaczyńskiej 


13 grudnia o 19:00 odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Pauliny Korbaczyńskiej zatytułowanej "Warunki szkodliwe". Dzieła tej artystki to charakterystyczne portrety, oszczędne w formie, zbliżone do siebie stylistycznie, a jednak całkiem od siebie różne, często również zaskakujące dzięki rozbudowanym tytułom.

W trakcie wystawy będziecie można obejrzeć najświeższe obrazy Pauliny, nigdzie dotąd nie pokazywane publicznie, będące jednocześnie najbardziej osobistymi, jakie namalowała - powstały w bardzo trudnym i istotnym okresie jej życia.

Grudniowa wystawa "Warunki szkodliwe" będzie istotna z trzech powodów: będzie pierwszą wystawą Pauliny od czterech lat, jak również pierwszą tak oddaloną od jej rodzinnego miasta - Wrocławia. Będzie też można poznać i porozmawiać z artystką, która rzadko pojawia się w stolicy bywa.

Kuratorem wystawy jest Anita Wolszczak-Karasiewicz, właścicielka Domu Aukcyjnego Art in House. 


WSTĘP WOLNY!
 
Źródło: Art in House
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.