Dzisiaj jest: 28.10.2020, imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

La Nature féminine/ Natura kobiet - wystawa Mag Woźniak i Marcina Painty we Francji

Dodano: rok temu Czytane: 2400
Patronat Medialny

La Nature feminine - malarstwo Mag Woźniak i Marcina Painty - wernisaż wystawy - piątek 20 września o g. 18:30 Galeria Fort de Mons, Fort - rue de Normandie, 59370 Mons w Baroeul, Francja.

La Nature féminine/ Natura kobiet - wystawa Mag Woźniak i Marcina Painty we Francji

La Nature féminine/ Natura kobiet - wystawa Mag Woźniak i Marcina Painty we Francji

Na wystawę, w ramach Journées du Patrimoin - Dni Dziedzictwa, zapraszają Rudy Elegeest Burmistrz de Mons w Brytanii - doradca w biurze Europejskiej Metropolii w Lille oraz Jean-Marie Ledé Doradca ds. Kultury
i Członkowie Rady Miejskiej, a także artyści Mag Woźniak i Marcin Painta.

Wystawa Natura kobiet to projekt Mag Woźniak i Marcina Painty - dwojga artystów, którzy w inny sposób, ale mimo to komplementarnie podchodzą do tematu kobiecej natury. Prezentowane obrazy, choć mają ze sobą wiele wspólnego, wciąż różnią się w postrzeganiu kobiecego świata, dla którego najważniejsze są emocje, człowiek i natura.
 

Mag Woźniak

Członek Związku Artystów Plastyków, członek wspierający OW ZPAP i grupy Młodzi Sztuką. Inicjatorka i koordynatorka artystycznej akcji społecznej Power of Art, członek Klubu Integracji Europejskiej. Brała udział w 150 projektach artystycznych. W 2019 roku wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Dyplomem za zasługi.

więcej informacji: www.MagWozniakArt.blogspot.com
 

Marcin Painta

Studiował na Wydziale Edukacji Artystycznej Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie - specjalność: grafika.
Jest członkiem Stowarzyszenia Artystów Polskich i grupy artystycznej „Młodzi Sztuką”. Brał udział w 20 wystawach indywidualnych i ponad 60 wystawach zbiorowych.

więcej informacji: www.marcinpainta.pl 
Źródło: Fort de Mons
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.