Dzisiaj jest: 19.2.2020, imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława

Red & Blue by Colour – Power of Art w Galerii Przechodniej - relacja z wernisażu

Dodano: rok temu Czytane: 515

14.04 odbył się wernisaż wystawy Red & Blue by Colour w Galerii Przechodniej - start przy ul. Wiejskiej 2 w Warszawie gdzie ekspozycja będzie trważ jeszcze przez miesiąc, a potem ruszy w kolejne...

Red & Blue by Colour - Power of Art w Galerii Przechodniej

14.04 odbył się wernisaż wystawy Red & Blue by Colour w Galerii Przechodniej - start przy ul. Wiejskiej 2 w Warszawie gdzie ekspozycja będzie trwać jeszcze jakiś miesiąc, a potem rusza w kolejne 40 miejsc w całej Polsce. Projekt będzie trwał prawie 3 lata, a Power of Art planuje dodatkowe ekspozycje z cyklu by Colour w Galeriach stacjonarnych, a jeszcze w tym tygodniu rusza kolejna ekspozycja z tego cyklu Yellow & Green by Colour -tym razem galerią będzie SP Kliniczny Szpital Okulistyczny w Warszawie przy ul. Sierakowskiego 13 ;)

- Tak, z by Colour  rozwijamy się i będziemy migrować z wystawami w ramach Galerii Przechodniej przez 3 lata, a także już mamy pierwsze zaproszenia z projektem do galerii stacjonarnych gdzie będzie można zobaczyć więcej oryginalnych dzieł artystów działających w ramach akcji społecznej Power of Art. Pierwsza wystawa odbędzie się już niebawem bo w lipcu, w Shtuka art gallery w Warszawie, a rozmowy prowadzone są m.in. w Krakowie, Szczecinie, etc. - mówi Magda Woźniak organizatorka akcji.

Wernisażowi wystawy towarzyszyły Performance - Malowanie oczu - Monika Ewa Wójtowicz
Graffiti live painting - Miss Dorys/ Dorota Cieślik
Mural live painting - Waldek Borowski

Wystawa Red & Blue by Colour prezentuje prace artystów:

Julita Delbar
Edyta Dzierż
Sławomir Golonko
Marcin Painta
Joasia Świerczynska
Mag Woźniak Art
Monika Ewa Wójtowicz


 
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.