Dzisiaj jest: 28.10.2020, imieniny: Narcyza, Serafina, Wioletty

Wiosna jest Kobietą - wystawa w Shtuka art gallery

Dodano: 2 lata temu Czytane: 1613
Patronat Medialny

Wystawa „Wiosna jest Kobietą”, której wernisaż odbędzie się 28 marca, będzie świetną okazją do zapoznania się z różnorodnością mediów po które sięgają artyści współpracujący ze Shtuka art gallery.

Wiosna jest Kobietą - wystawa w Shtuka art gallery

Wiosna jest Kobietą - wystawa w Shtuka Art Gallery


Wystawa „Wiosna jest Kobietą”, której wernisaż odbędzie się 28 marca, będzie świetną okazją do zapoznania się z różnorodnością mediów po które sięgają artyści współpracujący ze Shtuka art gallery. Zobaczymy m.in. malarstwo olejne, assemblage, rysunek, kolaż, grafikę, digital art.

Motywem przewodnim ekspozycji będzie Postać Kobiety rozumiana wielowymiarowo. Zobaczymy  zarówno prace realistyczne, pozwalające odbierać się czysto-zmysłowo, jak i prace konceptualne, balansujące na granicy abstrakcji i figuracji. Pokażemy też twórczość (czysto konceptualną), ukazującą trudne, bolesne oblicza kobiecości. Ten ogromny ładunek emocjonalny, wystawimy na próbę jego antagonizmów. Nagromadzone emocje postaramy się rozładować pracami z pogranicza satyry, sarkazmu, odznaczającymi się zdrowym cynizmem. 
 

Artystki / Artyści:

Agata Mikulska-Sienkiewicz, Lech Mazurek, Jacek Maślankiewicz, Hanna Styczyńska, David Pataraia, Magdalena Woźniak, Zuzanna Jankowska, Maja Gackowska, Filip Gębski, Karolina Wojciechowska, Igor Mikoda, Siostry Wahl, Magdalena Maria Gozdek, Dominik Narowski, Joanna Nasiłowska, Renata Brzozowska
 
Źródło: shtuka.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.