Dzisiaj jest: 10.8.2020, imieniny: Bianki, Borysa, Wawrzyńca

Nowy obraz na nowy rok. XXIX Aukcja Nowej Sztuki w Art in House

Dodano: 2 lata temu Czytane: 2234 Autor:

Aby Nowy Rok rozpocząć ze SZTUKĄ wystarczy wziąć udział w XXIX Aukcji Nowej Sztuki - 21 stycznia (poniedziałek) 2019 r. o 19:30 przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie!

Nowy obraz na nowy rok. XXIX Aukcja Nowej Sztuki w Art in House
Nowy obraz na nowy rok. XXIX Aukcja Nowej Sztuki w Art in House

Aby cały rok był szczęśliwy, należy rozpocząć go ze sztuką dlaczego więc nie zrobić tego z Art in House? Wystarczy odwiedzić nas 21 stycznia (poniedziałek) 2019 r. o 19:30 przy Alejach Jerozolimskich 107 w Warszawie i wziąć udział w XXIX Aukcji Nowej Sztuki. Wypoczęci, szczęśliwi, czerpiący radość z coraz dłuższych dni, przeżyjmy wieczór pełen emocji w towarzystwie 81 obrazów i rzeźb.
Interesują Was figuratywne obrazy do salonu? A może szukacie abstrakcji? W naszym katalogu znajdziecie szeroki wachlarz artystycznych propozycji. Ich autorami są zarówno artyści stale współpracujących z naszym Domem Aukcyjnym, jak i twórcy, którzy rozpoczynają z nami swoją współpracę. Do pierwszej grupy należą Wojtek Brewka, Andrejus Kovelinas, Marcin Painta, Tomasz Kostecki, Krzysztof Ludwin, Jan Dubrowin, Jan Bonawentura Ostrowski, Paulina Zalewska, Wojciech Pelc czy Joanna Misztal; „debiutantami” są z kolei pejzażysta Mirosław Koprowski, zakochany we włoskiej sztuce Łukasz Piotr Towpik, barwna Monika Ślósarczyk, oniryczna Krystyna Róż-Pasek, duchem obecny w XIX wieku Wiktor Jerzy Jędrzejak oraz inspirująca się nadrealizmem Danuta Tatar-Grzesiak.

MArcin PAinta, Oni i zielona wyspa

Marcin Painta, Oni i zielona wyspa, akryl na płótnie, 120x160cm (2 x 120x80cm)


Nie zabraknie również prac o atmosferze świąteczno-zimowej: szukajcie ich na stronach z Borysem Fiodorowiczem, Sylwią Perczak, Joanną Misztal, Wacławem i Alexem Sporskimi, Konradem Hamadą, Michałem Mroczką i Grzegorzem Skrzypkiem.
Jeżeli poszukujecie czegoś w trzech wymiarach, zachęcamy do obejrzenia ceramicznych rzeźb Jacka Opały i Arka Szweda, ażurowego konia Kamili Karst oraz postaci z brązu Tomasza Koclęgi.

Wojciech Brewka
Wojciech Brewka


Obrazy będzie można zobaczyć na żywo w czasie wystawy przedaukcyjnej, która rozpocznie się 14 stycznia 2019 i potrwa do dnia aukcji.
Cały katalog aukcyjny wraz z instrukcją licytacji dostępne są na naszej stronie https://www.artinhouse.pl/aukcje
Nie możecie uczestniczyć w aukcji osobiście? Nic straconego! Licytacja możliwa jest również przez telefon (+48 510 211 410), złożenie limitu (anita_wolszczak@artinhouse.pl) oraz online (za pośrednictwem portalu Onebid.pl)

Czekamy na Was!

XXIX Aukcja Nowej Sztuki
21 stycznia 2019 | 19:30
Art in House Dom Aukcyjny
Aleje Jerozolimskie 107
Warszawa

Tomasz Kostecki

Tomasz Kostecki

Adam Wątor

Adam Wątor 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.