Dzisiaj jest: 31.5.2020, imieniny: Anieli, Feliksa, Kamili

Barbara Bielecka-Woźniczko - Poszukiwania w czasie - wystawa w Galerii U w Warszawie

Dodano: 2 lata temu Czytane: 2278
Patronat Medialny

Wystawa jubileuszowa Barbary Bieleckiej-Woźniczko - wernisaż 10 listopada o g. 17.00, wystawa czynna do 05.12.2018 r. - Galeria U, Dom Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5

Barbara Bielecka-Woźniczko - Poszukiwania w czasie - wystawa w Galerii U w Warszawie

Barbara Bielecka-Woźniczko - Poszukiwania w czasie - wystawa w Galerii U


Galeria U, Dom Kultury Stokłosy, ul. Lachmana 5,

Wernisaż 10 listopada o godz.17.00
Wystawa czynna od 10.11 do 05.12.2018 r. 

Wystawa jubileuszowa Poszukiwania w czasie jest wystawą przekrojową z okazji 45 lat działalności twórczej Barbary Bieleckiej-Woźniczko.  Artystka zaprezentuje wybrane wybrane prace z różnych cyklów, inspirowanych muzyką, tańcem, przyrodą, kondycją ludzką, wydarzeniami historycznymi oraz wątkami ormiańskimi.

Barbara Bielecka-Woźniczko, Leśne migotanie, akryl i olej, 80x100 cm, 2018 r.
Barbara Bielecka-Woźniczko, Leśne migotanie, akryl i olej, 80x100 cm, 2018 r. 


Barbara Bielecka-Woźniczko

Studia na Wydziale Grafiki warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni plakatu prof. Henryka Tomaszewskiego oraz w pracowni malarstwa prof. Jerzego Tchórzewskiego. Dyplom w 1974 roku. Zajmuje się malarstwem i grafiką użytkową. Należy do sekcji malarstwa oraz grup twórczych: Symfonia, PositiveArt i Art Visual Dance w ramach Warszawskiego Okręgu ZPAP. Współorganizuje wystawy Grupy Symfonia nie tylko w warszawskich galeriach ale i w całym kraju. Szczególnymi przykładami współpracy w tym zakresie są Filharmonia Świętokrzyska w Kielcach oraz Galeria ZPAP w Toruniu. Pełni funkcję kuratora wystaw w  warszawskiej Galerii U na Ursynowie. Prowadzi także działalność dydaktyczną. Została wyróżniona odznaką "Zasłużonego Działacza Kultury" przez Ministra Kultury.

Jako finalistka konkursu Muza 2015 – Magdalena Abakanowicz twórczość jej jest objęta Patronatem Medialnym/Artystycznym Art Imperium - Artistic Guarantee of Art Imperium.

Prezentowała swoje prace na kilkudziesięciu wystawach zbiorowych, sekcyjnych oraz ponad 30 indywidualnych w kraju i za granicą.
Wystawa jubileuszowa „ Poszukiwania w czasie” jest wystawą przekrojową z okazji 45 lat działalności twórczej.  Ekspozycja obejmuje wybrane prace z cyklów z różnych okresów twórczości, inspirowanych muzyką, tańcem, przyrodą, kondycją ludzką, wydarzeniami historycznymi, wątkami ormiańskimi.

www.bbwozniczko.pl

Barbara Bielecka-Woźniczko, Bez tytułu, olej na płótnie, 65x81cm, 2018 r.
Barbara Bielecka-Woźniczko, Bez tytułu, olej na płótnie, 65x81cm, 2018 r. 


 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.