Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Smaki Sztuki czyli Artyści w kuchni - Dwór Droblin

Dodano: 3 lata temu Czytane: 1882

Smaki Sztuki czyli Artyści w kuchni 16-18.11.2018 - konkurs kulinarny organizowany przez firmę K.J.Art&Promotion już po raz trzeci. Rywalizują ze sobą aktorzy, malarze, pisarze i wokaliści...

Smaki Sztuki czyli Artyści w kuchni - Dwór Droblin
Smaki Sztuki czyli Artyści w kuchni
Termin: 16-18 listopada 2018
Miejsce: Dwór Droblin (okolice Białej Poldlaskiej)

Smaki Sztuki czyli Artyści w kuchni jest to konkurs kulinarny organizowany przez firmę K.J.Art&Promotion już po raz trzeci.
Rywalizują ze sobą trzy drużyny czteroosobowe, składające się z aktorów, malarzy, pisarzy i wokalistów. Ich zadaniem jest stworzenie kulinarnego arcydzieła w postaci dwóch dań i deseru.

Potrawy ocenia trzyosobowe, profesjonalne jury i gość specjalny.

Wśród zaproszonych gości są między innymi: Agnieszka Rylik, Agnieszka Wielgosz, Ryszard Rembiszewski, Gosia Kosik, Dawid Czupryński, Andrzej Grabarczyk, Halina Rowicka-Kalczyńska, Krzysztof Kalczyński, Anna Samusionek, Bartosz Obuchowicz i wielu innych znakomitych artystów.

Imprezę prowadzi aktor i wokalista warszawskiego Teatru Rampa Julian Mere.

Smaki Sztuki


Na stałe w harmonogram konkursu „Smaki Sztuki czyli Artyści w kuchni” wpisały się również wieczorne występy wokalno-kabaretowe biorących w imprezie artystów.

W zeszłym roku drugi dzień imprezy uświetnił recital prowadzącego imprezę Juliana Mere i mini koncert piosenkarki Danuty Stankiewicz.

W tym roku na widzów również czeka moc niespodzianek, zapraszamy do kibicowania drużynom i wspólnej, wieczornej biesiady.
 
Źródło: K.J.Art&Promotion