Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Biznesowe inspiracje Polek na świecie - PREMIER International Business Club

Dodano: 3 lata temu Czytane: 3042
Patronat Medialny

W piątek 9.11. 2018 na scenie Teatru Kamienica w Warszawie stanie 20 przedsiębiorczych Polek, kobiet sukcesu, które specjalnie na tę okazję przyjadą z 15 krajów świata, by uczyć Polaków sukcesu...

Biznesowe inspiracje Polek na świecie - PREMIER International Business Club
Biznesowe inspiracje Polek na świecie

Biznesowe inspiracje Polek na świecie
PREMIER International Business Club zaprasza na wydarzenie pełne biznesowych inspiracji, jakiego jeszcze w Polsce nie było! W piątek 9 listopada 2018 na scenie Teatru Kamienica w Warszawie stanie 20 przedsiębiorczych Polek, kobiet sukcesu, które specjalnie na tę okazję przyjadą z 15 krajów świata, by uczyć Polaków sukcesu oraz celebrować premierę wspólnie napisanej książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie”.

Barbara Hamilton: Foto ©Stefan Lubomirski
Barbara Hamilton: Foto ©Stefan Lubomirski 

Książka ta jest unikalnym w skali światowej zbiorem dwudziestu, nigdzie wcześniej niepublikowanych wzruszających historii, zarówno życiowych, jak i biznesowych, popartych cennymi radami, wypracowanymi na przestrzeni lat przez Polki, prowadzące swe biznesy za granicą.
Zachwytu nad pierwszym wydaniem książki nie kryła Wiceminister Rozwoju oraz Pełnomocnik rządu do spraw małych i średnich przedsiębiorstw, Pani Angelika Możdżanowska, która powiedziała – „Wasza niezwykła energia i opisane historie życiowe mogą być inspiracją dla wielu kobiet. To co robią Polki w kraju i na świecie oraz jak dzielą się doświadczeniem i wiedzą, może zmienić sposób myślenia kobiet, wspierających ich mężczyzn oraz całego pokolenia. Ta książka to prawdziwa biblia przedsiębiorczości, która powinna być obowiązkowym podręcznikiem na wszystkich kierunkach zarządzania”.

Michael Agnes, foto: Patrycja Sołtan
Michael Agnes, foto: Patrycja Sołtan


Przedmowę do II edycji książki “Biznesowe inspiracje Polek na świecie” napisała znana polska aktorka filmowa i teatralna Ewa Błaszczyk, która w 2012 roku założyła fundację „Akogo?” działającą na rzecz dzieci wymagających rehabilitacji po ciężkich urazach neurologicznych. W 2013 r. Pani Ewa otworzyła klinikę BUDZIK, jako pierwszy w Polsce wzorcowy szpital dla dzieci w śpiączce.

Łucja Mirowska-Kopeć
Łucja Mirowska-Kopeć 


Wśród autorek książki znajdziemy między innymi światowej sławy portrecistkę Barbarę Kaczmarowską-Hamilton, której pozowali Papież Jan Paweł II, Królowa Matka czy Książe Kentu; dr Gabrielę Mercik – laureatkę nagrody Ladies Forward – dedykowanej kobietom zmieniającym biznes w Londynie. W prestiżowym przewodniku o najlepszych klinikach Londynu – Plastic Surgery and Cosmetic Guide of Great Britain 2018 – jej placówka, mieszcząca się przy sławnej Harley Street, jest wymieniona jako wiodąca w zakresie medycyny estetycznej. Stany Zjednoczone reprezentować będą: Iwona Podolak i dr Łucja Mirowska-Kopeć zarządzająca placówką szkolną, której budżet wynosi ponad 6 milionów dolarów rocznie. Autorki książki przyjadą również ze Szwajcarii, Szwecji, Niemiec, Danii, Włoch, Irlandii czy Wielkiej Brytanii.

Kinga Plich
Kinga Plich

Podczas kongresu „Biznesowe inspiracje - 50 sposobów na biznes i pieniądze” dwadzieścia przedsiębiorczych Polek z 15 krajów przedstawi uczestnikom praktyczne pomysły na biznes do natychmiastowego wykorzystania w Polsce. Następnie rozpocznie się wielkie show motywacyjne w wykonaniu międzynarodowych trenerów biznesu i rozwoju osobistego, którzy przyjadą z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych oraz Niemiec. Na scenie zobaczymy wulkany energii Bea Bartlay, dr Shirin Mansouri, Martę Krasnodębską  i Alexa Rosemana współpracującego ze światowej sławy mówcą i strategiem biznesowym Tony Robbinsem.

Maja Plich_Photo by Irmina_Zybert
Maja Plich, foto: Irmina_Zybert 


Program kongresu skierowany jest do przedstawicieli małego i średniego biznesu oraz osób, które chciałyby rozpocząć swój biznes i szukają inspiracji oraz odpowiednich narzędzi do działań biznesowych.

Wieczorem zaś w salach restauracyjnych Teatru Kamienica odbędzie się wielka gala biznesu EXCLUSIVE RED CARPET EVENT.  Na gości będzie czekać bankiet z pysznościami autorskiej kuchni teatru, międzynarodowy networking, Salsa Cubana w wykonaniu Osmiel Caspedes z Kuby oraz pokaz mody MichaelAgnes, polskiej marki wysokiego krawiectwa, której filozofia bazuje na technikach pracy ręcznej z wykorzystaniem najwyższej jakości tkanin i dodatków, sprowadzanych z najlepszych światowych manufaktur. Twórcami marki MichaelAgnes jest Agnieszka Łuszcz - wizjonerka, współtwórca projektów i business manager, oraz Michał Starost - projektant, mistrz wysokiego krawiectwa i laureat europejskiej nagrody Haute Couture. Wszystkie wydarzenia zostały przygotowane z wielkim rozmachem, by dać uczestnikom w pełni poczuć przedsmak prawdziwego splendoru, jakim cieszą się ludzie sukcesu.

Inicjatorką projektu, wydawcą książki „Biznesowe inspiracje Polek na świecie” oraz organizatorem wydarzeń planowanych w listopadzie w Polsce jest Kinga Langley, założycielka i prezes PREMIER International Business Club z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz USA.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.premieribc.org/kongres2018

 
Źródło: PREMIER International Business Club