Dzisiaj jest: 24.1.2020, imieniny: Felicji, Roberta, Sławy

Temple of dreams  - tam, gdzie milknie zgiełk miasta… 

Dodano: rok temu Czytane: 3836 Autor:

Jest takie miejsce… W samym sercu Warszawy… Otworzą się przed Tobą wrota do innej rzeczywistości. Wejdziesz do świątyni, ale nie takiej jaką znasz – to świątynia sztuki...

Temple of dreams  - tam, gdzie milknie zgiełk miasta… 

Temple of dreams 

Tam, gdzie milknie zgiełk miasta… 

 
Jest takie miejsce… W samym sercu Warszawy… Otworzą się przed Tobą wrota do innej rzeczywistości. Wejdziesz do świątyni, ale nie takiej jaką znasz – to świątynia sztuki. Tam wszystkie szumy ulicy stają się niewyraźne, aż w końcu zupełnie milkną. Bramy do innego wymiaru zostały otwarte. Przekroczysz granicę między światem rzeczywistym, a tym ukrytym. 

Temple of dreams

Temple of dreams to nie tylko muzeum. To blask i światło, sztuka i czysta kreacja, literatura i poezja, a w nade wszystko magia… To niezwykłe spotkanie, którego nie zapomnisz, a po nim narodzisz się na nowo. To ucieczka od szarości dnia, od rutyny i codzienności. Myślisz, że istnieją granice wyobraźni? Tutaj zostały przekroczone. 
W pałacyku Milicera wydarzyło się już wiele, ściany mogą opowiedzieć niejedną historię. O spotkaniach loży masońskiej, o czasach wojny i pokoju, o plotkach pań w suto zdobionych sukniach, o dyplomatach z całego świata. Niemniej jednak jeszcze nigdy to miejsce nie nabrało tyle życia co teraz. 

Temple of dreams

To jego renesans. To również odrodzenie sztuki. Naszą misją jest pokazywać piękno i potęgę wyobraźni. Interesuje nas warsztat, kunszt i precyzja, interesują nas wielkie słowa, wielcy artyści i wielkie czyny. Odrzucamy miałkość i bylejakość.  

Temple of dreams

Poznasz sztukę, jakiej Twoje oko nigdy nie widziało. Carlos De La Rosa to wirtuoaz malarstwa. 
Niemożliwe, staje się prawdziwe. To podróż przez ciało i duszę,  przez rozum i serce. Tutaj posłuchasz  debaty o wieczności, wejdziesz w inne stany świadomości, znajdziesz bilet na księżyc i dojdziesz do granic kosmosu, zostaniesz wskrzeszony i odrodzisz się na nowo…  

Pozwólcie magii wkroczyć w Wasze życie…Witamy w Temple of dreams

Carlos de La Rosa, Terra,,oil on painting,120x60 cm


Carlos de La Rosa, Terra,,oil on painting,120x60 cm

 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.