Dzisiaj jest: 5.6.2020, imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera

Źródło Kobiecej Mocy - Agnieszka Domeracka w obiektywie Roksana Styl

Dodano: 2 lata temu Czytane: 2264

Źródło Kobiecej Mocy - wernisaż i spotkanie z autorką sesji oraz bohaterką zdjęć - najbliższa niedziela - 16 września o godz. 16.00 Dom Pracy Twórczej Dlaczemu  ul. Schroegera 90 lok.B, Warszawa.

Źródło Kobiecej Mocy - Agnieszka Domeracka w obiektywie Roksana Styl

Źródło Kobiecej Mocy


Źródło Kobiecej Mocy to historia przemiany, konkretnej kobiety, odnalezienia miejsca, z którego nieprzerwanie można czerpać moc. 
To spotkanie z tą częścią siebie, która jest w każdej z nas - dzikiej, bosej, pełnej radości i magii. Zobaczenie w sobie najlepszej przyjaciółki. Odkrycie pełni kobiecości i mocy. Poznanie źródła dzięki, któremu życie tworzysz świadomie i odważnie dostrzegając możliwości, które się przed tobą otwierają.

Chcemy wam opowiedzieć, jak ważne jest odkrycie źródła wewnętrznej mocy kobiet zarówno dla nich samych jak i dla mężczyzn.

Odkrycie pełni kobiecości i mocy w stylizacjach, a przed obiektywem Roksana Styl - Agnieszka Domeracka - zaprasza was, wasze mamy, siostry, przyjaciółki oraz synów, braci, ojców, każdego dla kogo ważne jest życie pełne, świadome i szczęśliwe oraz tych, którze chcą się ne nie otworzyć.


Wstęp bezpłatny
Najbliższa niedziela - 16 września o godz. 16.00
Dom Pracy Twórczej Dlaczemu  ul. Schroegera 90 lok.B, Warszawa.
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.