Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Kwiaty Boga - zbiór opowiadań opartych na prawdziwych historiach

Dodano: 3 lata temu Czytane: 2026 Autor:
Patronat Medialny

Książka Kwiaty Boga to zbiór prawdziwych historii kobiet, których życie zostało naznaczone przemocą i opuszczeniem. Wejście powtórnie w pandemonium przeszłości stało się dla nich formą terapii...

Kwiaty Boga - zbiór opowiadań opartych na prawdziwych historiach

Kwiaty Boga


Książka Kwiaty Boga to zbiór prawdziwych historii kobiet, których życie zostało naznaczone przemocą i opuszczeniem. Wejście powtórnie w pandemonium przeszłości stało się dla nich formą terapii i oczyszczenia. Większość z nich to mieszkanki Domu Samotnej Matki w Łodzi.
 Dlaczego nie zbudowały udanych związków? Dlaczego nie ustawiły się w życiu zawodowym? Dlaczego musiały szukać schronienia u obcych ludzi? Spotykając się niejednokrotnie z pogardą społeczeństwa, tak naprawdę są bohaterkami swojego życia i życia swoich dzieci. Powstając z popiołów, na własnych barkach udźwignęły ciężar, na jaki wielu boi się spojrzeć.

Kwiaty Boga - książka

Ich życie nigdy nie będzie tematem podniosłego filmu, ich twarze nie znajdą się na okładkach gazet. Ten heroizm jest cichy, niepozorny, naznaczony powolnym stąpaniem krok za krokiem w drodze pod górę życia. Przez te chwile pomagają im przejść  wyjątkowe kobiety ze Zgromadzenia Sióstr Antonianek, siostra Magdalena, Natalia i Aniela.

Konkluzją wydanej  w/w książki jest event „Kwiaty i Gwiazdy”, który odbędzie się 26 maja 2018 roku w Łodzi, gdzie bohaterki opowiadań  pokażą się na wybiegu ze znanymi aktorkami, po przejściu całkowitej metamorfozy wyglądu.

Projekt został objęty honorowym patronatem  Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy
 
Książka Kwiaty Boga cieszyła się ogromnym zainteresowaniem podczas XXIV Targów Wydawnictw Katolickich w Warszawie.  Książkę można zakupić internetowo w Wydawnictwie Dreams, w Empiku w całej Polsce oraz w Łodzi w Domy Samotnej Matki. Dochód ze sprzedaży wspiera potrzeby Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi.

Książka - zamówienia on-line:
http://dreamswydawnictwo.pl/nowosci/kwiaty-boga-prawdziwe-historie,produkt232/
http://www.csr.org.pl/dom-samotnej-matki/kontakt

Małgorzata Kotwica

Małgorzata Kotwica