Dzisiaj jest: 13.12.2018, imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji

Definiująca kobiecość - wystawa malarstwa MAGGIE PIU

Dodano: rok temu Czytane: 806
Patronat Medialny

Meggie Piu - ONA - Wernisaż wystawy malarstwa - 14 września 2017 r., godz. 18.00, Sala Multiroom, Metalmex - akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo

Definiująca kobiecość - wystawa malarstwa MAGGIE PIU

Definiująca kobiecość - wystawa malarstwa MAGGIE PIU - ONA - już od 14 września w Wysogotowie!

Po Krakowie, Warszawie, Londynie, Katowicach, Lwowie, Wrocławiu i wielu innych miastach - ponad 40 wystaw indywidualnych i udziałów w wydarzeniach artystycznych - nadszedł czas na Wysogotowo i V.A. Gallery Poland – miejsce, które w innowacyjny sposób łączy dwa różne światy: sztuki i biznesu.

ONA - wystawa malarstwa MAGGIE PIU czyli Małgorzaty Bieniek-Strączek, to jednocześnie wydarzenie otwierające sensacyjny, jesienno-zimowy sezon artystyczny w V.A. Gallery Poland i znakomita okazja do obcowania ze sztuką, hołdującą kobiecemu pięknu, ukazanemu w sposób subtelny i tajemniczy.

Długo wyczekiwana wystawa, która zachwyci miłośników malarstwa artystki, już od 14 września br. zagości w budynku firmy METALMEX – siedzibie V.A. Gallery Poland. Wnętrze galerii zapełni się poruszającymi obrazami i przemieni je w pasjonującą opowieść o kobiecie. Elegancja przedstawianych form, precyzja i świadomość celu, w pracach MAGGIE PIU, oglądane z bliska pozwolą lepiej docenić jej kunsztowny styl malarski.

Maggie Piu ONA wystawa

MAGGIE PIU

Małgorzata Bieniek-Strączek architekt, malarka, ilustratorka, dziennikarka, wystawiająca swoje malarstwo w Polsce i poza jej granicami. Wyróżniona w akcji "Twojego Stylu" jako DAMA XXI wieku, emisariuszka piękna i kultury. Laureatka konkursu „fashion komiks 2011” polskiego wydania Glamour. Wyróżniona we włoskim „Vogue” online. Zauważona na łódzkim Fashion Weeku przez Lidię Popiel zagościła na stałe ze swoimi obrazami na portalu znanej fotografki www.finelife.pl. MAGGIE PIU gości w wielu programach i projektach artystycznych oraz bierze czynny udział w aukcjach charytatywnych, jest szczególnie związana ze Stowarzyszeniem Piękne Anioły, którego jest członkiem honorowym.

Wernisaż 14 września 2017, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex - akcesoria meblowe, ul. Wierzbowa 162, Poznań-Wysogotowo

 Komisarz wystawy: Violetta Kowalczyk

 ORGANIZATORZY: V.A. Gallery Poland, Metalmex - akcesoria meblowe, Stowarzyszenie Metal Merge

 

 PARTNERZY WYDARZENIA: Stowarzyszenie Metal Merge, Qesa

 WSTĘP WOLNY!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

V.A. Gallery Poland powstała aby promować polską sztukę współczesną. Jest naturalną kontynuacją działań Stowarzyszenia Metal Merge i stworzonego z jego inicjatywy salonu kulturalnego. W ofercie Galerii znajdują się zarówno dzieła uznanych już twórców, jak i prace młodego pokolenia dopiero rozpoczynającego swoją artystyczną drogę. 

MARIAŻ SZTUKI Z BIZNESEM to cykl wydarzeń artystyczno-kulturalnych zainicjowanych ponad pięć lat temu przez firmę Metalmex oraz Stowarzyszenie Metal Merge. Ideą spotkań jest stworzenie platformy łączącej dwa różne światy: sztuki i biznesu. Odbywają się one we czwartki, na wzór Czwartkowych Obiadów organizowanych przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Obecnie głównym organizatorem spotkań jest V.A. Gallery Poland.

 STOWARZYSZENIE METAL MERGE powstało by wspierać działalność artystyczną i przy pomocy sztuki konsolidować środowisko biznesowe. Więcej na stronie: http://www.violart.pl/

Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.