Dzisiaj jest: 25.11.2020, imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa

Promocja naRASTA, czyli karnety na Reggaeland za 60 złotych

Dodano: 4 lata temu Czytane: 1851
Patronat Medialny

Wszyscy, którzy do tej pory nie kupili karnetu na festiwal Reggaeland, do 7 lipca mają okazję nabyć go w promocyjnej cenie 60 złotych.

Promocja naRASTA, czyli karnety na Reggaeland za 60 złotych

Promocja naRASTA, czyli karnety na Reggaeland za 60 złotych


Wszyscy, którzy do tej pory nie kupili karnetu na festiwal Reggaeland, do 7 lipca mają okazję nabyć go w promocyjnej cenie 60 złotych. To o dziesięć złotych taniej niż w dniu imprezy. Zapraszamy do skorzystania z promocji.

Płocki festiwal Reggaeland rozpocznie się już za tydzień. Po raz kolejny nadwiślański piasek zamieni się w gorącą jamajską plażę nad którą usłyszymy najlepszych wykonawców muzyki reggae. Promocja naRASTA to specjalna oferta dla wszystkich, którzy do tej pory nie zdecydowali się jeszcze na zakup karnetu. Na tydzień przed festiwalem organizatorzy przygotowali wakacyjną niespodziankę! Cena dwudniowego karnetu, do dnia rozpoczęcia Reggaelandu, wyniesie tylko 60 zł. W dniach 8-9 lipca zapłacimy już o dziesięć złotych więcej. 
Karnety można kupić na stronie Ticketpro, w punktach sprzedaży stacjonarnej tj. Empik czy Media Markt (dokładny wykaz punktów sprzedaży na stronie Ticketpro.pl) oraz w Bileterii Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki - Płock, ul. Tumska 9a. 

Reggaeland 2016
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.