Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Relacja z II Volley Actors Cup

Dodano: 5 lat temu Czytane: 3174 Autor:
Patronat Medialny

W imprezie wzięli udział między innymi Agnieszka Wielgosz, Ula Dębska, Magda Łoś, Bartosz Obuchowicz, Julian Mere, Michał Malinowski, Robert Wabich, Andrzej Niemirski, Tomek Mandes, Mariusz Kamiński..

Relacja z II Volley Actors Cup

II Volley Actors Cup za nami...


II Volley Actors Cup 2016II Volley Actors Cup właśnie dobiegły końca. Mistrzostwa,  których głównym organizatorem była agencja artystyczna K.J. Art.&Promotion, zgromadziły znanych i cenionych aktorów serialowych, filmowych i teatralnych. W imprezie wzięli udział między innymi Agnieszka Wielgosz, Ula Dębska, Magda Łoś, Bartosz Obuchowicz, Julian Mere, Michał Malinowski, Robert Wabich, Andrzej Niemirski, Tomek Mandes, Mariusz Kamiński.

II Volley Actors Cup

Zwycięzcami tegorocznych rozgrywek okazali się Łukasz Talik i Tomek Mandes, nagrodę fair play otrzymała z rąk Juliana Mere - pomysłodawcy i współorganizatora imprezy, Agnieszka Wielgosz, która mimo kontuzji nadgarstka dzielnie walczyła o medal. Na podium stanęli również Darek Pick i Robert Błoński, zajmując drugie miejsce oraz Michał Malinowski z Kasią Chorzępą z trzecim miejscem. Już drugi raz są blisko zwycięstwa, więc może za rok uda się wywalczyć złoto? Dzielnie walczyli także Andrzej NAgnieszka Wielgosz iemirski, który zarzekał się, że nie zagra a nie tylko zagrał, ale też dobrze sobie radził, może dzięki partnerowi Bartoszowi Obuchowiczowi, który na piasku czuł się jak ryba w wodzie. Wszystkich zaskoczyła też Magda Łoś, która chociaż niewielkiej postury, w parze z Julianem Mere, w wdziękiem i wielką radością pokonywała przeciwników. Wszyscy bawili się doskonale a siatkówka plażowa z powodzeniem połączyła kilka aktorskich pokoleń. Impreza odbywała się nad samym Jeziorem Drwęckim, na terenie Hotelu Willa Port, który dołożył wszelkich starań aby ugościć aktorów, nie tylko podczas zawodów, ale także uroczystymi kolacjami, które umilał fenomenalny głos Magdy Banasiuk.

Na szczególne podziękowanie zasługuje Elżbieta Lendo, pani prezes zarządu Condohotels Menagement – właściciel Hotelu Willa Port, która jak zwykle z ogromnym zaangażowaniem dołożyła wszelkich starań, aby Volley Actors Cup odbyły się w luksusowych warunkach i  na najwyższym poziomie. Patronat nad Volley Actors Cup objął Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Warmiński Związek Piłki Siatkowej, który wydelegował na mistrzostwa aktorów swoich sędziów, natomiast patronat medialny przyznali Business Magazine i Art Imperium. Duże podziękowania należą się, firmie Dietering, wspierającej imprezę jako sponsor.

Katarzyna Jakubiak

II Volley Actors Cup

II Volley Actors Cup

II Volley Actors Cup

​II Volley Actors Cup - 24-26.06 w Ostródzie
Patronat Medialny Art Imperium