Dzisiaj jest: 24.10.2019, imieniny: Arety, Marty, Marcina

​II Volley Actors Cup - 24-26.06 w Ostródzie

Dodano: 3 lata temu Czytane: 2111 Autor:
Patronat Medialny

II Volley Actors Cup zbliża się wielkimi krokami! Już za dwa tygodnie ( 24-26.06) w Ostródzie, na terenie Hotelu Willa Port zgromadzą się aktorzy filmowi, serialowi i teatralni, aby wspólnie zagrać...

​II Volley Actors Cup - 24-26.06 w Ostródzie

​II Volley Actors Cup - 24-26.06 w Ostródzie


II Volley Actors Cup zbliża się wielkimi krokami! Już za dwa tygodnie ( 24-26 czerwca) w Ostródzie, na terenie Hotelu Willa Port zgromadzą się aktorzy filmowi, serialowi i teatralni, aby wspólnie zagrać…tym razem na nietypowej scenie, bo na piasku i nie Hamleta, ale w siatkówkę plażową. Powoli staje się tradycją, że zakończenie sezonu teatralnego aktorzy świętują sportowo.

Niektórzy, szlifują kondycję już od zeszłych rozgrywek, aby w tym roku zabłysnąć i zdobyć upragniony, złoty medal. W zeszłym roku zwycięzcami okazali się Mariusz Kamiński i Maciej Małysa, natomiast nagrodę fair play za ogromne zaangażowanie w grę mimo dotkliwej kontuzji otrzymał Cezary Pazura. Jak będzie w tym roku? Wszyscy nie możemy się doczekać i zaczynamy wielkie odliczanie…

Volley Actors Cup to nie tyko mistrzostwa w siatkówce plażowej, ale i okazja do spotkań, wspólnych występów, reżyserowanej wyłącznie przez życie - zabawy w sztukę i sport.

Katarzyna Jakubiak

​II Volley Actors Cup
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.