Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Czas Tissotem odmierzany

Dodano: 6 lat temu Czytane: 2326 Autor:

Zegarek Tissot T-TOUCH EXPERT SOLAR nosi jeden z bohaterów „Mission: Impossible - Rogue Nation” (premiera polska sierpień 2015 r.) - Benji Dunn, grany przez Simona Pegga. Co świadczy...

Czas Tissotem odmierzany

Czas Tissotem odmierzany

Zegarek Tissot T-TOUCH EXPERT SOLAR nosi jeden z bohaterów „Mission: Impossible - Rogue Nation” (premiera polska sierpień 2015 r.) -  Benji Dunn, grany przez Simona Pegga. Co świadczy o wysokim prestiżu i znaczeniu tej marki. Bowiem tak promowane firmy są tymi, które wyznaczają pułap jakości, luksusu oraz aktualne trendy.
 

Zegarek Tissot T-TOUCH EXPERT SOLAR - Mission: Impossible - Rogue NationW kultowych filmach niepośrednią rolę odgrywają gadżety. Zegarki, samochody, alkohole, perfumy, biżuteria, urządzenia elektroniczne itp. są dobierane bardzo starannie a ich marki nigdy nie są przypadkowe. Kryterium tego doboru nie opiera się wyłącznie na względach komercyjnych i na zasadzie kto więcej zapłaci. Pod uwagę brane są także - a może przede wszystkim -  kwestie prestiżowe. Wiadomo bowiem, że tego typu „lokowanie produktu” - w najbardziej znanych światowych produkcjach - wiąże się również z luksusem oraz markami z najwyższej półki, najczęściej mającymi za sobą wieloletnią tradycję. Nie dziwi zatem, że producenci najnowszej odsłony „Mission: Impossible” sięgnęli właśnie po markę Tissot - powstałą w 1853 roku.
 

Zegarki przez nią oferowane nosiło wiele sław, m.in.: Sarah Bernhardt, Elvis Presley, Grace Kelly, Banassim Kassim, Nelsona Mandela, Sir Edward Heath czy nasza rodzima gwiazda sportu - Marcin Gortat. Produkty produkowane przez firmę można także zobaczyć w słynnych filmach, jak: „Okno na podwórze”, „Tomb Raider: Kolebka Życia” czy „Pan i Pani Smith”. Ponadto marka Tissot od 1938 roku związana jest z różnymi dyscyplinami sportowymi, w tym z wyścigami samochodowymi, hokejem na lodzie, koszykówką, kolarstwem oraz szermierką, co ma wpływ na powstawanie kolekcjonerskich modeli zegarków sygnowanych nazwiskami znanych sportowców.
 

Każdy, kto szuka jakości wspartej wieloletnią tradycją zapewne nie zawiedzie się na zegarkach marki Tissot. Jej produkty, w tym także z serii prezentowanej w „Mission: Impossible - Rogue Nation” oraz wiele innych modeli, dostępne są w sklepie: www.zegarmistrz.com