Dzisiaj jest: 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Kolor czerwony - spotkanie autorskie z Katarzyną Czajką w Galerii Dorum Art

Dodano: 3 lata temu Czytane: 1537

Katarzyna Czajka - Kolor czerwony w malarstwie i prozie - spotkanie autorskie 25 listopada 2015 r. o g. 19:00 - Galeria Dorum Art w Warszawie.

Kolor czerwony - spotkanie autorskie z Katarzyną Czajką w Galerii Dorum Art

Kolor czerwony - spotkanie autorskie z Katarzyną Czajką w Galerii Dorum Art


Katarzyna Czajka swoją drogę artystyczną rozpoczęła dopiero po ukończeniu 50 roku życia, a już ma spory dorobek artystyczny. Zaczęła od kolekcji Manekinów, które niejednokrotnie prezentowane były, jako Ożywiona Instalacja Manekinów, na prestiżowych wydarzeniach kulturalnych i biznesowych w kraju i za granicą. Manekiny w grupie symbolizują samotność i bezradność człowieka w tłumie i pokazują jak ważne jest, abyśmy działali razem. Te przemyślenia skłoniły ją do otwarcia Fundacji aktywizującej społecznie i zawodowo osoby zagrożone wykluczeniem. Jest autorką książki Zostać miss… miss po 50ce i nowej, jeszcze nie wydanej Kolor Czerwony.

Z miłości do… stworzyła kolekcję czerwonych obrazów, polskie maki, które podczas spotkania autorskiego 25 listopada 2015 roku o godz. 19 będzie prezentować dzięki Fundacji Godnie żyć i Urzędowi Miasta St. Warszawa Praga Południe w warszawskiej Galerii Dorum Art znajdującej się przy ulicy Lubelskiej 30/32 wjazd B, w budynku Artystyczna Skaryszewska.
 
Kuratorem wystawy jest Krystyna Zbylut, a patronatu medialnego udzielili Art Imperium i Przedsiębiorcy EU.
 
Zapraszamy serdecznie, to będzie wyjątkowy wieczór.

Katarzyna Czajka - spotkanie autorskie - Galeria Dorum Art
Źródło: Fundacja Godnie Żyć
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.