Dzisiaj jest: 24.10.2019, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Burlington School of English Isabelli Anders

Dodano: 4 lata temu Czytane: 2944 Autor:

Uroczystej prezentacji brytyjskiej szkoły języka angielskiego Isabelli Anders - Burlington School of English, w siedzibie Klubu Polskiej Rady Biznesu, w Pałacu Sobańskich towarzyszyły: wystawa...

Burlington School of English Isabelli Anders

Prezentacja brytyjskiej szkoły języka angielskiego Isabelli Anders - Burlington School of English 

 
Wystawa malarstwa  (m.in. Krzysztofa Wojtarowicza, Janusza Lewandowskiego i Grzegorza Ratajczyka)przez ZBYLUT GALERIĘ, pokaz mody strojów projektantki Ewy Magdaleny Kwiatkowskiej oraz Ożywiona Instalacja Manekinów autorstwa Katarzyny Czajki (przy muzyce Carla Orfa) - to niektóre z atrakcji, jakie towarzyszyły uroczystej prezentacji brytyjskiej szkoły języka angielskiego Isabelli Anders - Burlington School of English. Impreza odbyła się 12 maja 2015 w siedzibie Klubu Polskiej Rady Biznesu, w Pałacu Sobańskich w Warszawie, a poprowadził ją znany prezenter Ryszard Rembiszewski.
 

Burlington School of English

Burlington School of English Isabelli Anders
urlington School of English została założona w roku 1990 przez Isabelle Anders, która do dziś piastuje w niej obowiązki dyrektora. Szkoła oferuje różnorodne programy, dopasowane do potrzeb zarówno uczących się w grupie, jak i indywidualnie.

Misją Burlington School of English jest zapewnienie swoim słuchaczom szkoleń na najwyższym poziomie, zgodnie z hasłem -"Excellence in English" - które od 25 lat przyświeca tej szkole.  Świadectwem dobrej jakości oferowanych usług są przyznane jej akredytacje: British Council oraz ISI. Burlington School of English jest także członkiem English UK oraz centrum egzaminacyjnego Trinity College.
 
Szkoła położona jest w eleganckiej dzielnicy mieszkalnej - Fulham - w obrębie drugiej strefy Londynu – co daje słuchaczom możliwość szybkiego dostępu do większości atrakcji turystycznych, jakie oferuje stolica Wielkiej Brytanii (dojazd to 15 min. metrem lub 20 min. autobusem), a zarazem zapewnia względną ciszę i bezpieczeństwo.

W okolicy szkoły znajduje się dużo kawiarni, małych lokalnych sklepików oraz restauracji. Fani piłki nożnej mogą także odwiedzić pobliskie kluby Fulham lub Chelsea.

Burlington School umożliwia swoim słuchaczom dostęp do internetu (wi-fi) a szkolny bar oferuje smaczne i niedrogie posiłki, które ze smakiem doprawia polski szef kuchni. Studenci mają również do swojej dyspozycji komputery oraz możliwość skorzystania z platformy e-learning i z biblioteki.
 
Burlington School of English organizuje kursy na wszystkich poziomach językowych i dla każdej grupy wiekowej. Odbywają się one zarówno w grupach otwartych jak i zamkniętych (na zamówienie szkół i instytucji) oraz w relacji nauczyciel-student (1:1).
 
Burlington oferuje zajęcia z angielskiego ogólnego, kursy przygotowujące do egzaminów (Cambridge, IELTS, itp.), kursy angielskiego biznesowego, specjalistyczne (np. język medyczny, akademicki ) oraz szkolenia umożliwiające połączenie nauki z praktyką w firmie.
Słuchacze uczą się w międzynarodowych grupach.
 
Burlington proponuje również programy letnie dla dzieci i młodzieży a także programy dla grup zamkniętych (dostępne przez cały rok).
Dla starszych słuchaczy organizowane są wycieczki, wyjścia do klubów i teatrów . Młodsi uczestnicy kursów mają możliwość zwiedzenia najciekawszych miejsc, muzeów, udziału w zajęciach sportowych i w grach. 
 
Wszyscy nauczyciele posiadają odpowiednie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie w sektorze edukacji.  Zajęcia prowadzone są z pasją i humorem. Kadra nauczycielska wspierana jest przez dwóch dyrektorów akademickich, którzy dokładają wszelkich starań, by nauka w szkole Burlington była na wysokim poziomie.
 
Szkoła pośredniczy i pomaga w znalezieniu zakwaterowania. Słuchacze mają do dyspozycji zakwaterowanie w szkolnej rezydencji (w budynku szkoły), u rodzin na prywatnych kwaterach oraz w hostelach i hotelach.
Po prezentacji szkoły nastąpiła część mniej oficjalna. Uświetnił ją pokaz mody sygnowany nazwiskiem  Ewy Magdaleny Kwiatkowskiej. Jest ona założycielką i projektantką marki EMKW, która istnieje na rodzimym rynku od dwóch lat. Ewa Magdalena Kwiatkowska, z wykształcenia m.in. technik odzieżowy, ma za sobą bardzo bogate życie zawodowe. Posiada dyplom aktora , studiowała kulturoznawstwo o profilu filmoznawczym, ma doświadczenie scenopisarskie - jest autorką kilku projektów telewizyjnych. Po latach wróciła do swojego pierwszego zawodu, w którym zdobyte umiejętności szycia wykorzystywała nawet przy pracach nad spektaklami teatralnymi. Ewa Kwiatkowska kocha luksusowe tkaniny i z takich materiałów wykonuje większość swoich projektów. Podczas pokazu zaprezentowała kilkadziesiąt swoich kreacji dla pań, w różnym stylu i na różnorodne okazje.
 
Po pokazie mody goście zaproszeni zostali na wykwintny poczęstunek przy winie, podczas którego mogli podziwiać wyeksponowane na sztalugach dzieła artystów:  Krzysztof a Wojtarowicza, Mariana Danielewicza, Grzegorza Ratajczyka, Krystyny Rudzkiej - Przygoda oraz Janusza Lewandowskiego. A także obejrzeć Ożywioną Instalację Manekinów autorstwa Katarzyny Czajka (przy muzyce Carla Orfa).
 
Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele świata kultury i biznesu. Zaś patronami medialnymi wydarzenia byli: Art Imperium, Najlepsze z Życia,
 
Burlington School of English Isabella Anders

Burlington School of English Isabelli Anders

Burlington School of English Isabelli Anders - Ryszard Rembiszewski

Burlington School of English Isabelli Anders
 
Źródło: Burlington School of English
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.