Dzisiaj jest: 26.6.2019, imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny

PROJEKT 3x1 Jacka Mirczaka - spotkanie z Katarzyną Osipowicz

Dodano: 4 lata temu Czytane: 4114

Artystyczne spotkanie z Katarzyną Osipowicz w Pracowni 23 przy ul. Floriańskiej 12 lok. 23 w Warszawie - 10 września 2015 r., o godz. 19:00. Zapraszamy!

PROJEKT 3x1 Jacka Mirczaka - spotkanie z Katarzyną Osipowicz

PROJEKT 3x1 Jacka Mirczaka - artystyczne spotkanie z Katarzyną Osipowicz


Jacek MirczakJacek Mirczak, artysta malarz, od ponad roku współtworzy Pracownię 23 na warszawskiej Pradze. W tym czasie związał się z grupą praskich artystów i dał się poznać podczas takich wydarzeń jak Noc Pragi, Noc Muzeów czy Święto Konesera i ulicy Ząbkowskiej. 
Teraz uruchamia nowy, autorski projekt artystyczny pod nazwą PROJEKT 3x1
 
Jest to cykl spotkań z artystami, którzy podczas jednego wieczoru prezentują jedną pracę. Zaproszeni do pracowni Mirczaka artyści, mają możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z gośćmi, zarówno amatorami sztuki jak i innymi twórcami. Nie ma w pracowni Mirczaka sali ekspozycyjnej i nie ma tłumów oglądających, które znikają w tej samej chwili gdy kończy się wino. Nie ma ulotek, plakatów i obietnic sprzedaży. W zamian za to można podczas tego wieczoru poznać innych artystów i prawdziwych miłośników sztuki, nawiązać przyjaźnie i niejednokrotnie wysłuchać konstruktywnej krytyki. Zachęcamy do śledzenia kolejnych spotkań, które doskonale wpisują się w artystyczny klimat dzielnicy.
 
Katarzyna OsipowiczNa najbliższe spotkanie została zaproszona Katarzyna Osipowicz, która zajmuje się fotografią, kolażem, grafiką i malarstwem olejnym. Jest autorką cyklu kolaży fotograficznych DEMONTAGE oraz licznych plakatów teatralnych. Prace artystki można oglądać na www.katarzynaosipowicz.com oraz w galerii Magazyn Praga w Warszawie.
 
Początek spotkania 10 września br. o godzinie 19.00 
w Pracowni 23 przy ul. Floriańskiej 12 lok. 23 w WarszawiePatronat Medialny Art Imperium 
Źródło: Pracownia 23
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.