Dzisiaj jest: 14.7.2020, imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego

Pasión de Buena Vista - Buena Vista Social Club

Dodano: 5 lat temu Czytane: 2532

Buena Vista Social Club już w lutym 2016 koncerty we Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Krakowie i Katowicach!

Pasión de Buena Vista - Buena Vista Social Club

Pasión de Buena Vista

 
- Jeśli pokochałeś „Buena Vista Social Club” – nie możesz przegapić tego show ! - Der Spiegel
 
 - Porywające kubańskie show, które na pewno rozpali Wasze serca. -  L’express
 
 
W 2012 roku zachwycili polską publiczność udowadniając, że potrafią rozgrzać i porwać do zabawy każdego. Ich muzyka wypełniona słońcem i radością sprawia, że poczujesz się jak na rajskiej wyspie i nie będziesz chciał przestać tańczyć! Już w lutym po raz kolejny odwiedzą Polskę kubańscy artyści z Pasión de Buena Vista! Przyjadą ze swoim odświeżonym i uzupełnionym o nowe elementy show, bogatym w żywiołowy taniec. Usłyszymy wspaniałe utwory, które niegdyś dochodziły z wnętrza słynnego na całym świecie hawańskiego klubu. Artyści z pewnością rozgrzeją Wasze zmysły i serca.

Jeżeli z wypiekami na twarzy oglądałeś Buena Vista Social Club, jeżeli bezustannie słuchasz muzyki z tego filmu, nie możesz przegapić ich występów na żywo. Rewelacyjni wokaliści, tancerze i muzycy kolejny raz zabiorą Cię w podróż po ekscytujących kubańskich nocach, poprowadzą wzdłuż ulic Hawany, abyś mógł poczuć w sobie prawdziwą kubańską radość życia – a to wszystko już w lutym we Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, Łodzi, Krakowie i Katowicach.
Zapraszamy!!!
 
- Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasión de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień. - choreograf Francisco Blanco Prada
 
Gwarancją najwyższej jakości show jest fakt, iż większość z członków Pasión de Buena Vista występowała z legendarnym Buena Vista Social Club. Dziś przez większość krytyków zostali okrzyknięci godnymi ich następcami. W zespole śpiewają m.in. Sotto Victor-Antunez i Estanislao „Augusto“ Blanco Zequeira, którzy występowali na jednej scenie z legendarnymi Ibrahimem Ferrerem, Juanem de Marcos Gonzalesem oraz Compay’em Segundo. Można też ich bardzo często spotkać na jednej scenie z Omarą Portuondo. Tancerze wywodzą się natomiast z legendarnego nocnego klubu Hawany – kabaretu Tropicana, do którego od ponad 70 lat co noc ustawiają się kolejki chętnych by obejrzeć wspaniałe rewie.

Pasión de Buena Vista to rewelacyjne kubańskie widowisko, pełne energii, uroku, siły i wdzięku. To zachwycające połączenie żywiołowego tańca i szalonej muzyki, pięknej scenografii i porywającej choreografii. Gorące rytmy, pełen pasji taniec, egzotyczne kobiety, Latynosi gotowi Cię uwieść i muzyka, przy której można się rozmarzyć.

Niepowtarzalni muzycy, najpopularniejsi piosenkarze i niewiarygodni tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie, które zarazi Cię humorem i temperamentem Kuby. Artyści zapalą w Tobie ogień kubańskiego pożądania życia. Obdarują unikalną mieszanką melancholii i szczęścia, rytmem, który wkrada się pod skórę, oraz melodią i ruchami, które trafiają prosto do serca. Pasión de Buena Vista jest prawdziwą deklaracją miłości do Kuby. Znany tancerz i choreograf Francisco Blanco Prada obiecuje: „Ten występ wprowadzi Cię w nowy wymiar tańca i śpiewu, Pasión de Buena Vista – to najczystszy kubański ogień.”

Historia Pasión de Buena Vista rozpoczęła się od wielkiego uczucia mężczyzny do kobiety. Producent widowiska Uwe Dannbacher poznał miłość swojego życia – Kubankę Yasirę Plazenzia-Rodrigues podczas pracy nad filmem Wima Wendersa The Sons of Cuba. Dzięki licznym podróżom do rodzinnego kraju swojej żony, gorący kubański płomień rozpalił serce Dannbachera. Zaczął podróżować po Kubie w poszukiwaniu najbardziej autentycznych, obiecujących i prawdziwych muzyków oraz tancerek w kraju. Opowiadał on o swoim pomyśle na show z takim zapałem i zaangażowaniem, że znani i lubiani artyści, bez zastanowienia godzili się wziąć w nim udział.  Dziś grają dziesiątki koncertów na całym świecie, odnosząc coraz większe sukcesy! Już w lutym  wystąpią w Polsce, przyjdź i przekonaj się czym jest kubański ogień!
 
24 lutego 2016 – Wrocław, Sala Audytoryjna WCK
25 lutego 2016 – Warszawa, Filharmonia Narodowa
26 lutego 2016 – Szczecin, Azoty Arena
27 lutego 2016 – Łódź, Teatr Wielki
28 lutego 2016 – Kraków, ICE Kraków
29 lutego 2016 – Katowice, Centrum Kultury Katowice
 
Bilety już wkrótce do nabycia na www.makroconcert.pl, www.ebilet.pl, www.eventim.pl oraz w Salonach Empik.
Źródło: systemeffecto
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.