Dzisiaj jest: 22.10.2021, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Oficjalne oświadczenie w kwestii zmian organizacyjnych w Konkursie MUZA 2015

Dodano: 6 lat temu Czytane: 2819

Po rozważeniu wszystkich aspektów organizacyjnych i moralnych musimy niestety odwołać Konkurs MUZA 2015 na dotychczasowych zasadach, ale mamy już nowe miejsce...

Szanowni Artyści, z ogromną przykrością informujemy o zmianach organizacyjnych Konkursu MUZA 2015.

Niestety mimo wielomiesięcznych zaawansowanych przygotowań, zaangażowania w promocję medialną i ogromnego wkładu całego zespołu tworzącego konkurs MUZA 2015 – Magdalena Abakanowicz, musimy dokonać pewnych zmian organizacyjnych.
 
Po rozważeniu wszystkich aspektów organizacyjnych i moralnych musimy niestety odwołać Konkurs MUZA 2015 na dotychczasowych zasadach, ale szukamy innego miejsca i o ile autorzy nadesłanych zgłoszeń będą nadal zainteresowani będziemy kontynuować projekt w nowej formule. Z każdym artystą, który przesłał, bądź prześle do nas zgłoszenie będziemy kontaktować się indywidualnie i w przypadku rezygnacji z dalszego udziału zwrócimy niezwłocznie wpłacone opłaty konkursowe.
 
Jednocześnie przepraszamy oraz dziękujemy bardzo wszystkim artystom za zaangażowanie.

Dziękujemy również wszystkim mediom i partnerom za dotychczasowe wsparcie oraz gotowość do dalszej współpracy.
 
Magdalena Woźniak
Redaktor Naczelna Art Imperium

_____________________________________

24.07.2015 r. 

Szanowni Artyści, mamy już nowe miejsce na tegorączną edycję Konkursu MUZA - umowę podpiszemy w pierwszym tygodniu sierpnia, a po podpisaniu umowy niezwłocznie ogłosimy nowy Regulamin Konkursu. Termin zgłoszeń zostanie przedłużony co najmniej o miesiąc. 

_____________________________________
07.08.2015 r.
Szanowni Artyści, już opublikowaliśmy nowy regulamin Konkursu MUZA 2015 - nowy - maksymalny termin zgłoszeń to 30.09.2015 r. Wszystkie informacje opublikowalismy:
http://artimperium.pl/wiadomosci/pokaz/539,muza-2015-magdalena-abakanowicz-regulamin-konkursu-i-karta-zgloszeniowa#.VdXXlvntmko


Kontakt w kwestii Konkursu MUZA 2015 - muza@artimperium.pl 

Zapraszamy!!!