Dzisiaj jest: 11.7.2020, imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

BEFORE PARTY I FINAŁ KONKURSU DEBIUTY REGGAELAND 2015

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1754

3 lipca, o godz. 19:00 w Lisiej Jamie rozpocznie się rozgrzewkowe BEFORE PARTY, a 9 lipca, o godz. 17:00 startuje finał konkursu Debiuty Reggaeland 2015 w Klubie Rock 69 w Płocku.

BEFORE PARTY I FINAŁ KONKURSU DEBIUTY REGGAELAND 2015

BEFORE PARTY I FINAŁ KONKURSU DEBIUTY REGGAELAND 2015

TUŻ PRZED STARTEM FESTIWALU
 
X edycja Reggaelandu rozpocznie się już 10 lipca, ale zanim muzyka reggae na dobre zagości na płockiej plaży odbędą się jeszcze dwa wydarzenia powiązane z festiwalem. 3 lipca, o godz. 19:00 w Lisiej Jamie rozpocznie się rozgrzewkowe BEFORE PARTY, a 9 lipca, o godz. 17:00 startuje finał konkursu Debiuty Reggaeland 2015 w Klubie Rock 69 w Płocku. Do ostatniego etapu zakwalifikowało się sześć zespołów: Johny Rockers, Mistah Lego, Raggabarabanda, Rootzmans, Skafander i Wersman. Na oba wydarzenia wstęp jest bezpłatny.  
 
Na tydzień przed festiwalem Reggaeland odbędzie się koncert BEFORE PARTY utrzymany w klimacie reggae. W Lisiej Jamie wystąpią: zespół Skafander, DJ Aka One oraz Wujek Dobra Rada. W trakcie wieczoru odbędzie się także konkurs dla publiczności, w którym nagrodą będzie zaproszenie na Reggaeland 2015.

Reggaeland Debiuty
 
Konkurs Debiuty Reggaeland 2015 pojawił się w programie festiwalu po raz pierwszy, ale od razu zgromadził liczne grono zainteresowanych. Pomysłodawcą muzycznych zmagań jest Darek “Maleo” Malejonek – dyrektor artystyczny Reggaelandu, który konkursem otworzył scenę dla młodych twórców.
 
Do pierwszego etapu zgłosiło się ponad dwadzieścia zespołów. Po obradach jury, w składzie: przewodniczący Darek “Maleo” Malejonek, Jarosław „Hejen” Hejenkowski i Marcin „Marcel” Jabłoński, w grze pozostało sześć zespołów: Johny Rockers, Mistah Lego, Raggabarabanda, Rootzmans, Skafander i Wersman. Każdy z nich będzie miał szansę zaprezentować swoją twórczość płockiej publiczności 9 lipca w Klubie Rock 69 przy ulicy Narutowicza. Ostatni etap konkursu zaczyna się o godzinie 17:00. Po występach jury ogłosi werdykt.
 
Zwycięski zespół będzie miał możliwość nagrania płyty z autorskim materiałem, która ukaże się w nakładzie 500 sztuk. O wydanie, dystrybucję oraz promocję zadba Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki. Kolejną wartościową nagrodą jest możliwość występu podczas festiwalu Ostróda Reggae Festival 2015 oraz Reggaeland 2016. O jedną z nagród rzeczowych zadbał także partner konkursu – firma New Balance, która przeznaczyła dla wygranego zespołu voucher na zakupy w sklepach swojej marki.
 
 
3 lipca, godz. 19:00, Lisia Jama, ul. Kościuszki 2, Płock
https://www.facebook.com/events/588654281237641/
 
9 lipca, godz. 17:00, Klub Rock 69, ul. Narutowicza, Płock
 
Oficjalnym partnerem jubileuszowej edycji Reggaeland została amerykańska marka New Balance, popularny producent obuwia, odzieży i akcesoriów do biegania.
 
***
 
Organizator:
Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki
Miasto Płock
 
Sponsorzy:
Bud-mat | LECH | New Balance
 
Partnerzy:
ARS | Decathlon | KM Płock | MDK | MZOS | Petrotel | ZOO

REGGAELAND 2015: MARIKA, TABU, BONGOSTAN I ARTYŚCI SCENY CIRKUS
TOKYO SKA PARADISE ORCHESTRA NA REGGAELAND W PŁOCKU
FESTIWAL REGGAELAND W PŁOCKU

Patronat Medialny Art Imperium 
 
 
Źródło: REGGAELAND
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.