Dzisiaj jest: 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Marcin Painta - w Le Bistro Rozbrat

Dodano: 3 lata temu Czytane: 2320

21 maja 2015 r. w Warszawskiej restauracji Le Bistro Rozbrat odbyło się otwarcie wystawy malarstwa Marcina Painty "Kobieta w ramie/ Portraits de femmes”. Zgodnie z tytułem ekspozycja została...

Marcin Painta - w Le Bistro Rozbrat

Marcin Painta - we francuskim Le Bistro Rozbrat w Warszawie

 
21 maja 2015 r. w Warszawskiej restauracji  Le Bistro Rozbrat odbyło się otwarcie wystawy malarstwa Marcina Painty "Kobieta w ramie/ Portraits de femmes”. Zgodnie z tytułem ekspozycja została w całości poświęcona kobietom.
 
Patronem Honorowym wystawy jest miasto Kalety, które podczas wieczoru reprezentował osobiście Burmistrz Klaudiusz Kandzia. Partnerem wydarzenia jest stylista i projektant mody Maciej Muszyński, który zaprezentował najnowsze torby M I M A bags z obrazami Marcina Painty. Współorganizator, Restauracja Le Bistro Rozbrat, we wspaniałej atmosferze, ugościł wszystkich obecnych degustacją wyśmienitych i w pełni naturalnych win francuskich. Wernisaż odwiedziło wielu znakomitych gości m.in. światowej sławy artysta Rosław Szaybo oraz niezależny kurator sztuki Wiesława Wideryńska.

Marcin Painta - Klaudiusz Kandzia

Marcin Painta i Maciej Muszyński

MIMA begs Maciej Muszyński MIMA begs Maciej Muszyński
 
Podczas wystawy zobaczyć można wybrane obrazy z cyklu „Oni”, „Black & White” oraz „Don't be a square”. Prezentację cechuje duża różnorodność. Wyeksponowano zarówno monochromatyczne prace wypełnione ornamentem jak i te, w których kolor pełni główną rolę, a soczystość barw i oryginalność formy uwodzi nas niczym piękna kobieta. Trudno oprzeć się tak wyrazistym i pełnym humoru połączeniom kobiet, dzikich zwierząt osadzonych w pulsujących wzorach.
 
Polecamy i gorąco zapraszamy do znakomitej restauracji Le Bistro Rozbrat gdzie w jednym miejscu doświadczymy uczty dla ciała i ducha.

Le Bistro Rozbrat

Marcin Painta

Klaudiusz Kandzia Maciej Muszyński Le Bistro Rozbrat

Wernisaż - Marcin Painta

Marcin Painta - Ona zrobiła z niego jelenia

Marcin Painta  Magdalena Woźniak

Marcin Painta

Marcin Painta


Kobieta w ramie - wystawa Marcina Painty, Le Bistro Rozbrat
Marcin Painta – POSTRZEGANIE czyli kolejny sukces artysty
Marcin Painta – POSTRZEGANIE - wystawa tyt. Grand Prix MUZY 2014
Zwycięzcy MUZY - Painta, Maciejowska, Strójwąs i Maciaszek
Gala urodzinowa Art Imperium i wernisaż wystawy MUZA
Marcin Painta podbija niebo Wrocławia
Marcin Painta - malarz nieprzewidywalny
Pralka włączona - Marcin Painta i Funky Baroque Art

Patronat Medialny Art Imperium 
 
Źródło: Le Bistro Rozbrat
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.