Dzisiaj jest: 24.10.2019, imieniny: Arety, Marty, Marcina

III Gala Akademii Dobrego Stylu - Gracje

Dodano: 4 lata temu Czytane: 2699

Po raz kolejny, Klub Integracji Europejskiej wręczył Gracje. Tym razem z rąk prezes Barbary i Krzysztofa Jończyków odebrały je Grażyna Szapołowska, Halina Frąckowiak i Urszula Dudziak.

III Gala Akademii Dobrego Stylu - Gracje

III Gala Akademii Dobrego Stylu - Gracje 


Gracje - statuetkiPo raz kolejny, Klub Integracji Europejskiej wręczył Gracje. Tym razem z rąk prezes Barbary Jończyk i wiceprezesa Krzysztofa Jończyka odebrały je Grażyna SzapołowskaHalina Frąckowiak i Urszula Dudziak. Statuetka jest przyznawana wybitnym postaciom życia publicznego, kultury i sportu za elegancję i wdzięk, za to, że także pod tym względem mogą być dla nas wszystkich wzorem. Za każdym razem jest ta nagroda zarazem hołdem dla wyróżnionych nią osób za to, co w swoim życiu osiągnęły zachowując przy tym swój indywidualny styl, który po prostu podziwiamy.

Gracje statuetki otrzymały Grażyna Szapołowska, Halina Frąckowiak i Urszula Dudziak. Nagrodzono świetną aktorkę i dwie niezwykłe piosenkarki. Wybór nie był przypadkowy, to wyróżnienie powinno trafić właśnie do nich. Dołączyły one do wcześniej nagrodzonych Gracjami: Ewy Błaszczyk, Bożeny Dykiel, Anny Jurksztowicz, Beaty Tyszkiewicz, Otylii Jędrzejczak, Izabeli Trojanowskiej i Laury Łącz.

Grażyna Szapołowska, Halina Frąckowiak i Urszula Dudziak

III Gala Akademii Dobrego Stylu - Gracje

Zadbaliśmy o należytą oprawę uroczystości. Odbyła się ona w wielkiej, pięknej i wypełnionej po brzegi gośćmi sali balowej Warszawskiego Domu Technika, historycznym budynku, którego sfinansowaną z publicznych składek budowę zakończono w 1905 roku. Powróciliśmy do miejsca, gdzie zorganizowaliśmy naszą pierwszą galę. Towarzyszył jej niezwykły pokaz mody, w którym w role modelek i modeli wcielili się zamiast nich aktorzy i nasi specjalni goście. Tym razem był to pokaz nie tylko mody dla kobiet, ale i mody męskiej. Pokaz, naszym zdaniem, o wiele ciekawszy niż w wykonaniu zawodowych modeli. Aktorzy i w ogóle ludzie sceny dysponują o wiele większym repertuarem środków przekazu, dzięki temu pokaz przerodził się w sztukę sceniczną. 

III Gala Akademii Dobrego Stylu - Gracje  http://artimperium.pl/wiadomosci/pokaz/577,iii-gala-akademii-dobrego-stylu-gracje#.VVUXxfntmko

http://artimperium.pl/wiadomosci/pokaz/577,iii-gala-akademii-dobrego-stylu-gracje#.VVUXxfntmko  http://artimperium.pl/wiadomosci/pokaz/577,iii-gala-akademii-dobrego-stylu-gracje#.VVUXxfntmko

III Gala Akademii Dobrego Stylu - Gracje  III Gala Akademii Dobrego Stylu - Gracje

Oprócz propozycji dla kobiet, były również zaprezentowana moda męska. Panowie to sygnał, że warto ubierać się modnie! Na scenie w rolach modelek i modeli wystąpili  między innymi Ewa Pacuła, Izabela Trojanowska, Tatiana Sosna-Sarno, Katarzyna Walter, Karolina Nowakowska, Anna Kalata oraz panowie, Ryszard Rembiszewski i Michał Lesień. Zaprezentowane zostały propozycje na wiosnę i lato z kolekcji Kobra Fashion, Lattore, Mon Amie! i Madonna Fashion Collection oraz propozycje dla mężczyzn z kolekcji Pawo. W pięknej kreacji zaprezentowała się też Laura Łącz, która wystąpiła w roli mistrza ceremonii.

Ryszard Rembiszewski III Gala Akademii Dobrego Stylu - Michał Lesień
 
Dodatkową atrakcją był występ Thomasa Martina - znanego jako Tomasz Martyński, który zaprezentował premierowy materiał ze swojego najnowszego singla oraz taneczny występ Pawła Stalińskiego z partnerką…  

Thomas Martin - Tomasz Martyński   Paweł Staliński - taniec

Odbyła się także ceremonia wręczenia certyfikatów nowym członkom Klubu Integracji Europejskiej. Odebrali je tego wieczoru z rąk prezesów Barbary i Krzysztofa Jończyk przedstawiciele aż 15 firm:
4mat Agencja Promocyjno-Reklamowa | Agencja Rozwoju Innowacji SA | Alles | Bernheim | CSW Kancelaria Więckowska i Partnerzy | Happy.Co | ITH Sp. z o.o. | K2Lider.eu | Madame Joe Pillow | Madonna Fashion Colection | Mart Diamonds | Nespro | Platforma Produktów i Usług | REHEALTHY-Rehabilitacja Medyczna | Wabu Sushi Bar.
 
Po części oficjalnej, po pokazie mody, występach muzycznych i tanecznych, zaproszono gości na bankiet, przygotowany przez restaurację Avangarda. Ostatnim punktem programu były loteria wizytówkowa i loteria charytatywna, z której dochód został przeznaczony na fundację TVN. 

Laura Łącz
 
Nie udałoby się zorganizować gali bez wsparcia sponsorów i tych, których wsparcie było największe, wyróżniono statuetkami i tytułami Ambasadorów Akademii Dobrego Stylu. Otrzymali je: Amrit Kebab, Garden Service, Alles i Akuna Irena Thomann. 

Patronat Medialny Art Imperium 

Art Imperium - patron medialny Gracji


Grażyna Szapołowska
Źródło: Klub Integracji Europejskiej
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.