Dzisiaj jest: 24.10.2019, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Ósma edycja Mam Talent - TVN zaprasza na castingi!

Dodano: 4 lata temu Czytane: 1680

Maj - castingi do ósmej edycji MAM TALENT - Lublin, Olsztyn, Rzeszów, Warszawa.

Ósma edycja Mam Talent - TVN zaprasza na castingi!
Już w maju po raz ósmy ekipa „Mam Talent!” wyruszy na poszukiwania najbardziej utalentowanych mieszkańców Polski. Jeśli uważasz, że masz talent – przyjdź na casting. Pokaż co potrafisz.
 
„Mam Talent!” to program dla Ciebie. Bez granic wiekowych. Dla amatorów i zawodowców, dla młodych i starszych, dla dzieci i dorosłych, dla solistów i zespołów; dla orkiestr i chórów; dla muzyków, artystów estrady; dla tancerzy i sportowców; dla lalkarzy i mimów; dla parodystów, hobbystów, treserów zwierząt… Po prostu dla wszystkich.
 
Na casting należy przygotować dwuminutowy pokaz swoich umiejętności oraz (jeśli jest potrzebny) podkład muzyczny na płycie CD w formacie audio.
 
Osoby niepełnoletnie powinny przybyć z rodzicem bądź prawnym opiekunem lub przynieść pisemną zgodę obojga rodziców/ prawnych opiekunów na udział w programie. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dowodów tożsamości (legitymacje szkolne, legitymacje studenckie, dowody osobiste, paszporty lub prawo jazdy).
 
Wszystkie precastingi rozpoczynają się o godz. o 10.00.
 
Możesz też przesłać link do prezentacji swojego talentu na adres mailowy: casting@fremantlemedia.pl Nie zapomnij o podaniu danych kontaktowych. Więcej informacji na mamtalent.tvn.pl oraz na facebooku www.facebook.com/MamTalentTvn.
 
harmonogram:

09.05 Rzeszów, Hotel Bristol, ul. Rynek 20
10.05 Lublin, Chatka Żaka, ul. Radziszewskiego 16
16.05 Olsztyn, Hotel Wileński, ul. Knosały 5
17.05 Warszawa, Pałac Prymasowski, ul. Senatorska 13/15

Ósma edycja Mam Talent - castingi
Źródło: Mam Talent!
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.