Dzisiaj jest: 4.7.2020, imieniny: Aureli, Malwiny, Zygfryda

III Interior Design Forum w Business Centre Club

Dodano: 7 lat temu Czytane: 2347

Kolejna, trzecia już edycja Interior Design Forum odbędzie się jak poprzednio w Business Centre Club.

III Interior Design Forum w Business Centre Club

III Interior Design Forum w Business Centre Club

19 września 2013 roku (czwartek), w godzinach od 9:00 do 16:00, będzie miała miejsce kolejna, trzecia już edycja elitarnego wydarzenia branżowego – Interior Design Forum. Spotkanie odbędzie się w Business Centre Club w Warszawie przy Placu Żelaznej Bramy 10.
       
Impreza dedykowana jest przede wszystkim salonom i pracowniom zajmującym się stylizacją okien, architektom i dekoratorom wnętrz, projektantom, ale także innym osobom i przedsiębiorstwom zainteresowanym poszerzeniem wiedzy z zakresu wyposażenia wnętrz oraz zaznajomienia się z najnowszą ofertą artykułów dekoracyjnych.

Interior Design Forum organizowane jest przez firmę Promedia – wydawcę magazynów Ambiente i Ambiente International. Organizatorzy jak zwykle przygotowali dla uczestników wydarzenia mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacje najnowszych tendencji w wyposażeniu wnętrz i dekoracji okna.

Będzie można też zapoznać się z najświeższymi propozycjami dekoracji wnętrz, a także wymienić się doświadczeniami i pomysłami oraz przedyskutować tematy poruszane podczas prelekcji oraz inne aktualne kwestie związane z branżą.

Partnerzy III Interior Design Forum: Marcin Dekor, Dekoma, RAD-POL, Dormax Design, Ridex, MAGdecor, SATI, Forest Group Polska, INDES, Fuggerhaus, Mottivo, Spagnolo, Fargotex, Lottari, Parkhill, Bojanek, P + R,  Messe Frankfurt, Labo- Tech, Eurofirany, INTERDECOR PRO, Deco- Sun, Gerster, ADO, Toptextil, Zegar, Markizeta. 

Patronat medialny: Art Imperium, Ambiente, Ambiente International, moda &design Modeus, BiznesMeble.pl

Wszystkie osoby zainteresowane Partnerstwem i uczestnictwem w jesiennej edycji Interior Design Forum prosimy o kontakt pod adresem mailowym a.pilars@promedia.biz.pl.

Relacja z poprzedniej edycji Inetrior Design Forum  

    Organizator: PROMEDIA
Więcej informacji na www.promedia.biz.pl
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.