Dzisiaj jest: 1.6.2020, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada

Wystawa w ramach Konkursu Publiczności – MUZA 2014 r.

Dodano: 5 lat temu Czytane: 2240

Na wernisaż wystawy Dominiki Maciejowskiej, Amonarii - Magdy Maciaszek i Marka Strójwąsa zapraszamy 23.04.2015 o godz. 19:00. Kartonovnia - Centrum Sztuki, ul. Hoża 51, Warszawa.

Wystawa w ramach Konkursu Publiczności – MUZA 2014 r.

Wystawa w ramach Konkursu Publiczności – MUZA 2014 r.


Wybrańcami publiczności w ubiegłorocznym Konkursie MUZA zostali: Dominika Maciejowska, Amonaria - Magda Maciaszek i Marek Strójwąs. Na wystawie w Kartonovni – Centrum Sztuki artyści zaprezentują zarówno najnowsze prace jak i pokazujące ich potencjał twórczy. 

Na wernisaż zapraszamy 23.04.2015 o godz. 19:00. 
Kartonovnia - Centrum Sztuki, ul. Hoża 51, Warszawa.

Podczas otwarcia wystawy odbędzie się Loteria wizytówkowa ze specjalnie przygotowanymi przez Artystów i Art Imperium nagrodami :)

Wystawa czynna do 5.05.2015 r.
Kurator wystawy: Edyta Dzierż
 

Dominika Maciejowska – I Nagroda Publiczności

Absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych na kierunku Projektowanie ubioru. Uczestniczyła w prywatnych stażach jubilerskich, krawieckich oraz graficznych. Projektuje i własnoręcznie wykonuje biżuterię oraz dodatki stylizacyjne. Maluje obrazy a ich fragmenty ożywia na ubraniach własnego projektu.

Dominika Maciejowska
Dominika Maciejowska
 

Marek Strójwąs – II Nagroda Publiczności

Dobrze czuje się zarówno w pejzażu, scence rodzajowej, jak i w martwej naturze. Lubi łączyć także różne techniki. Jednak koronnym tematem jego prac od zawsze był i jest człowiek oraz jego ingerencja w kształtowanie krajobrazu. Portret traktuje wręcz, jako dyscyplinę obowiązkową.

Marek Strójwąs
Marek Strójwąs, Naga prawda, pastel, 65x50 cm.
 

Amonaria/ Magda Maciaszek – Nagroda Internautów

Prace Amonarii wprowadzają w świat, który zdaje się być poetyckim odzwierciedleniem rzeczywistości, jakby były złudzeniem lub urywkiem snu. Autorka zdaje się mieć niesamowitą umiejętność wywoływania emocji, swoimi pracami potrafi wzbudzić pozytywne skojarzenia. Subtelność prowadzenia kreski, nanoszenia barwy i wyczucia formy nadaje jej pracom wyjątkowego charakteru.

Amonaria Magda Maciaszek
Amonaria Magda Maciaszek, Zakochanie, akryl na tekturze, 50 x 70 cm 


Partnerzy wystawy: 

Kartonovnia – Centrum Sztuki, Galeria Sztuki ED-Wall Art, Kruliq Wine & Art, Młodzi Sztuką, Fundacja Dumni Polską.
 

Patroni Medialni:

Art Imperium, Artysta i Sztuka, Businesswoman & Life, Biznes z klasą, Europejskie Forum Przedsiębiorczości, Klub Integracji Europejskiej, przedsiebiorcy.eu., PANGEA Magazine, Men'sHealth i Women'sHealthPatronat Medialny Art Imperium 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.