Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

WYBITNY POLAK W SZKOCJI - Kto nim został?

Dodano: 6 lat temu Czytane: 2429

Już 15 maja, podczas prestiżowej gali „Wybitny Polak w Szkocji”, która odbędzie się w luksusowych wnętrzach George Hotel w Edynburgu, poznamy nazwiska zwycięzców wybranych w pięciu kategoriach oraz...

WYBITNY POLAK W SZKOCJI - Kto nim został?

WYBITNY POLAK W SZKOCJI - Kto nim został?

 
Już 15 maja, podczas prestiżowej gali „Wybitny Polak w Szkocji”, która odbędzie się w luksusowych wnętrzach George Hotel w Edynburgu, poznamy nazwiska zwycięzców wybranych w pięciu kategoriach oraz dowiemy się, kto zyskał tytuł ulubieńca Internautów.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach: KULTURA, BIZNES, NAUKA, OSOBOWOŚĆ oraz MŁODY POLAK zostali wybrani przez Kapitułę, która nie miała w tym roku łatwego zadania, gdyż większość kandydatów to osoby odnoszące znaczące sukcesy na polu zawodowym. Jeden z czynników, jaki był brany uwagę przy wyborze, to zaangażowanie kandydata na rzecz Polonii mieszkającej w Szkocji, działalność społeczna i filantropijna.

Duże emocje towarzyszyły głosowaniu odbywającemu się na stronie PANGEA Magazine. Do samego końca walka o tytuł rozgrywała się pomiędzy 4 osobami, które w finale zdobyły ponad 4000 głosów każda! Ale kto otrzyma zasłużony tytuł „Wybitnego Polaka – Nagroda Internautów” dowiemy się już wkrótce, podczas gali.

W tym roku po raz pierwszy zostaną także przyznane nagrody dla osób innych narodowości, które aktywnie działają na rzecz społeczeństwa polskiego w Szkocji, promują Polskę i Polaków, kultywują polską kulturę, tradycje czy historię poprzez swe bezinteresowne działania.
 
Gwiazdą wieczoru tegorocznego balu będzie Aleksander Doba – zdobywca tytułu Podróżnika Roku 2015 w plebiscycie National Geographic. Aleksander to polski kajakarz – pierwszy człowiek, który samotnie przepłynął kajakiem Atlantyk wykorzystując tylko siłę własnych mięśni.

Dołącz do grona wspaniałych gości i zarezerwuj swój bilet na jedną z najbardziej eleganckich imprez w Szkocji, która odbędzie się 15 maja 2015 w George Hotel w Edynburgu, za pośrednictwem Eventbrite. (https://www.eventbrite.co.uk/e/dinner-gala-outstanding-pole-in-scotland-tickets-15891468811)

Wybitny Polak w Szkocji

Głosowanie w Konkursie WYBITNY POLAK W SZKOCJI
​Zostań WYBITNYM POLAKIEM!

Patronat Medialny Art Imperium 
 
Źródło: PANGEA Magazine