Dzisiaj jest: 24.10.2019, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Spotkanie ze sztuką, muzyką i ajurwedą w Villi Orłowo

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1960

18 kwietnia 2015 r. o g. 17.00 w Villi Orłowo koło Inowrocławia odbędzie się spotkanie na temat Indii i ajurwedy, koncert zespołu No Stress Band i prezentacja obrazów Danuty Nawrockiej - wstęp wolny!

Spotkanie ze sztuką, muzyką i ajurwedą w Villi Orłowo

Spotkanie ze sztuką, muzyką i ajurwedą w Villi Orłowo

18 kwietnia 2015 r. o godzinie 17.00 w Villi Orłowo koło Inowrocławia odbędzie się spotkanie na temat Indii i ajurwedy w ramach cyklu Podróże spełniające marzenia oraz koncert zespołu No Stress Band. Dodatkowego blasku artystycznego przepełnionemu pozytywną energią wieczorowi doda malarstwo Danuty Nawrockiej.
 
Villa Orłowo to przepiękny historyczny obiekt, znajdujący się w przylegającym do niego XIX-wiecznym parku. Villa pełni funkcję centrum szkoleniowo-konferencyjno-artystycznego. 18 kwietnia zostanie tam zorganizowany koncert zespołu No Stress Band, grającego w unikatowym gatunku positive intentions. Grupę tworzy pięciu Włochów, którzy poprzez pozytywny charakter swojej muzyki, chcą przede wszystkim wywołać uśmiech na twarzach ludzi: „Uśmiech może zmienić nasze życie” – to ich maksyma. Wokalistą i autorem piosenek jest Gianni Demozzi, właściciel ośrodka ANANDA LAKSHMI AYURVEDA RETREAT w Indiach.
 
To właśnie Indiom i ajurwedzie poświęcone będzie spotkanie pt. „Moja podróż po zdrowie do Kerali”. Prelegent Mieczysław Motyliński, opowie w jaki sposób jego podróż do Indii i przygoda z najstarszą medycyną świata stały się prawdziwą „podróżą do źródeł zdrowia”.
 
Film o idei podróżowania i jego wpływu na życie: https://youtu.be/P2yCn7lo1pU

Nasycone pozytywną energią obrazy Danuty Nawrockiej, które są już wyeksponowane w Villi Orłowo, łączą techniki takie jak malarstwo i rysunek. Ołówek nie jest tu nieśmiało wydobywającym się z tła ukrytym szkicem do obrazu tylko głównym elementem jego kompozycji - podmiotem będącym integralną jego częścią.
 
18 kwietnia jest również Międzynarodowym Dniem Ochrony Zabytków. Villa Orłowo ze względu na swoją wartość historyczną, stanowi część dziedzictwa kulturowego Kujaw, natomiast w przylegającym parku krajobrazowym znajduje się m.in. dąb szypułkowy o obwodzie 400 cm, wpisany do rejestru zabytków przyrody.
 
 
Termin wydarzenia: 18 kwietnia 2015, g. 17:00
Miejsce: Villa Orłowo, Orłowo 54, 88–110 Orłowo
Wstęp wolny.  Prośba o potwierdzenie przybycia/ R.S.V.P.: kontakt@villaorlowo.com
 
Szef kuchni restauracji Villi Orłowo przygotuje na ten dzień dania regionalnej kuchni kujawskiej i zaprasza już od godz. 13:00.
 
 
Organizatorzy wydarzenia: Villa Orłowo i Smooth Media
 
Patroni medialni:
Art Imperium, Europejskie Forum Przedsiębiorczości, Klub Integracji Europejskiej, przedsiębiorcy@eu
 
Więcej informacji:
Vila Orłowo: http://www.villaorlowo.com
Ajurweda http://www.leczenieholistyczne.com/
 

Więcej o Danucie Nawrockiej i jej wydarzeniach artystycznych:

Artystyczna podróż Danuty Nawrockiej – Villa Orłowo
Artystyczna podróż Danuty Nawrockiej po polskich i niemieckich galeriach
Danuta Nawrocka - wystawa w Warszawskim Centrum Zdrowia
Wystawa malarstwa i rysunku Danuty Nawrockiej - SYLWIA
WARSZAWA_Młodzi Sztuką - relacja z wystawy w Galerii DAP 2

Patronat Medialny Art Imperium 
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.