Dzisiaj jest: 18.2.2019, imieniny: Konstancji, Krystiana, Sylwany

Stan Rzeczywisty w Galerii Po Prawej Stronie Wisły

Dodano: 4 lata temu Czytane: 1946

20.03 (piątek) w g 19:00-24:00 Galeria Po Prawej Stronie Wisły zaprasza na STAN RZECZYWISTY *nocne spotkania z twórcami t.j.: Agnieszka Skopińska, Aleksandra Stępień i Aleksandra Supińska

Stan Rzeczywisty w Galerii Po Prawej Stronie Wisły

Stan Rzeczywisty w Galerii Po Prawej Stronie Wisły

 
20 marca (piątek) Galeria Po Prawej Stronie Wisły będzie otwarta w ramach inicjatywy STAN  RZECZYWISTY *nocne spotkania z twórcami (cykliczne spotkania w pracowniach twórczych, galeriach na Pradze w każdy piątek w godzinach 19-24).
 
W marcu i kwietniu 2015 r. w galerii Po Prawej Stronie Wisły dominować będą grafiki Agnieszki Skopińskiej. Nie zabraknie również grafiki kolorowej Aleksandry Stępień oraz nowych  prac graficznych  Aleksandry Supińskiej.
 
Galeria Po Drugiej Stronie WisłyGaleria Po Prawej Stronie Wisły
ul. Konopacka 15/1A, Warszawa
____________________________
 
 

Galeria Po Prawej Stronie Wisły

Galeria sztuki,  zajmująca się ekspozycją oraz sprzedażą wybranych obiektów sztuki współczesnej. Galeria począwszy od 2010 roku, wystawia utalentowanych, młodych twórców i doświadczonych Artystów. 

Galeria  współpracuje z  historykami sztuki. Chcąc dotrzeć do jak największej liczby sympatyków sztuki galeria angażuje się w różnego rodzaju happeningi i akcje w przestrzeni miejskiej.
 

Agnieszka Skopińska

Urodziła się  w Warszawie w 1981 roku. Absolwentka Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, gdzie obecnie robi doktorat. Dyplom obroniła w pracowni projektowania książki prof. Macieja Buszewicza, aneks z grafiki warsztatowej w pracowni prof. Rafała Strenta. Mieszka i pracuje
w Warszawie. Współtworzy kolektyw kreatywny RebelZOO, zajmujący się projektowaniem graficznym oraz wydający swój własny zin "Grafik Rebel" - nieregularnik poświęcony ważnym społecznie zjawiskom.

Agnieszka Skopińska Tired 14 x 17,5 cm, akwatinta, nakład 34_100 2009.
Agnieszka Skopińska Tired 14 x 17,5 cm, akwatinta, nakład 34_100 2009.
 

Aleksandra Stępień

Urodziła się w 1982 r. w Oławie (woj. dolnośląskie). Studiowała na Wydziale Grafiki warszawskiej ASP w latach 2002–2007. Dyplom z wyróżnieniem uzyskała w 2007 r. w pracowni projektowania plakatu prof. Mieczysława Wasilewskiego. Ukończyła aneks w pracowni grafiki warsztatowej prof. Rafała Strenta. Jest laureatką prestiżowego konkursu o Nagrodę Artystyczną Siemensa 2007 za cykl „Bajografy”. Obecnie zajmuje się grafiką artystyczną i projektową, pracuje na Wydziale Grafiki warszawskiej ASP. Stworzyła studio grafiki artystycznej na warszawskiej Ochocie. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w kraju i za granicą.

Aleksandra Stępień z cyklu Mono, 30 x 30 cm, monotypia 1_1 2010.
Aleksandra Stępień z cyklu Mono, 30 x 30 cm, monotypia 1_1 2010.
 

Aleksandra Supińska

Urodziła się w  1989.  Uzyskała w 2011 roku tytuł licencjacki na Europejskiej Akademii Sztuk w pracowni prof. Ryszarda Osadczego.

W  2012 roku przebywała  na semestralnej wymianie z Universidad Del País Vasco w Bilbao,  na wydziale  Akademii Sztuk Pięknych.

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, w 2014 roku obroniła dyplom z wyróżnieniem dziekańskim z grafiki warsztatowej w pracowni prof. Piotra Smolnickiego.

W 2014 roku  powrócila do Hiszpanii, gdzie w Granadzie odbyła staż z designu użytkowego.

Brała udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce i zagranicą m.in. : w Warszawie, Lublinie, Bilbao i Granadzie.
Uprawia litografię, linoryt, sitodruk oraz techniki metalowe.

Aleksandra Supińska, Toruńska 100x70 cm, sitodruk 2014 nakład 7.
Aleksandra Supińska, Toruńska 100x70 cm, sitodruk 2014 nakład 7.


Stan Rzeczywisty - program marzec, kwiecień, maj - noc muzeów


W PRACOWNI 23 - Stan Rzeczywisty *nocne spotkanie z twórcami!
12m/kw na Pradze - Stan Rzeczywisty

Patronat Medialny Art Imperium 

 
 
Źródło: Stan Rzeczywisty
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.