Dzisiaj jest: 11.7.2020, imieniny: Benedykta, Kariny, Olgi

GITARA JEST KOBIETĄ - zagraj na scenie Gitarowego Rekordu Guinnessa!

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1038

Konkurs GITARA JEST KOBIETĄ - zagraj na scenie Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu!

GITARA JEST KOBIETĄ - zagraj na scenie Gitarowego Rekordu Guinnessa!

Konkurs GITARA JEST KOBIETĄ - zagraj 1 maja we Wrocławiu razem z największymi gwiazdami gitary!

 
1 maja, jak co roku, spotkamy się we Wrocławiu, by ponownie podjąć próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa. Grali już z nami Deep Purple, Europe, Ten Years After, Marcus Miller, Tommy Emmanuel, Al di Meola, Steve Vai, The Animals i chyba wszyscy najważniejsi polscy gitarzyści.

W zeszłym roku pobiliśmy swój własny rekord, gdy 7344 gitarzystów wspólnie zagrało nieśmiertelne „Hey Joe” Jimiego Hendrixa.
Występ na głównej scenie, razem z gwiazdami gitary, przed wielotysięczna publicznością z całej Europy, to niewątpliwie nobilitacja do każdego artysty.

Konkurs GITARA JEST KOBIETĄ adresowany jest do gitarzystek – liderek zespołów lub solistek, które chciałyby dołączyć do grona gwiazd Gitarowego Rekordu Guinnessa.

W konkursie mogą wziąć udział grające na gitarze solistki, lub zespoły, których liderką jest grająca na gitarze dziewczyna. Prosimy nie zgłaszać zespołów, których liderką nie jest gitarzystka!

Zasady są proste - wysyłacie nam zgłoszenie, w którym dostępne są Wasze profile na myspace, fb lub youtube, gdzie możemy Was posłuchać.

My wybieramy kapele lub solistki, które zapraszamy na przesłuchania koncertowe we wrocławskim klubie muzycznym Alive.
Uwaga! Specjalnie na przesłuchania, oprócz swojego repertuaru, musicie przygotować przynajmniej jeden utwór Jimiego Hendrixa w Waszej aranżacji. Możecie puścić wodze swojej muzycznej fantazji!

Przesłuchania są otwarte dla publiczności i to właśnie publiczność wspólnie z jury zdecyduje, kto przejdzie do finału i powalczy o zwycięstwo.

Im bardziej spodobacie się publiczności na koncercie konkursowym, tym większe macie szanse na wygraną!
W przesłuchaniach wyłonieni zostaną artyści, którzy dostaną nominację do koncertu finałowego.
Koncert finałowy odbędzie się 30 kwietnia, w przeddzień bicia rekordu, w klubie muzycznym Stary Klasztor przy ul. Purkyniego 1, a wykonawców oceniać będzie jury pod przewodnictwem Leszka Cichońskiego.

Zakwalifikowani do finału artyści otrzymują nocleg z 30.04 na 1.05, zwrot kosztów podróży oraz wstęp na imprezy Gitarowego Rekordu Guinnessa.

Przyjazd na przesłuchania konkursowe odbywa się na własny koszt uczestników.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres: lykendpromo@wp.pl
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29 marca.
Informacje o terminach przesłuchań konkursowych podamy wkrótce.

Przypominamy, że główną nagrodą jest występ na scenie Gitarowego Rekordu Guinnessa, podczas koncertu, który co roku gromadzi wiele tysięcy widzów!
 
Źródło: Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.