Dzisiaj jest: 22.10.2021, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Aukcja Sztuki na Papierze w Fineart's Domu Aukcyjnym

Dodano: 7 lat temu Czytane: 3519

Aukcja Sztuki na Papierze potrwa od 6 marca od g.19.00, do 8 marca do g. 21.00. Zbiór prac artystów tj. Robert Kuta, Katarzyna Matylda Kręcicka, Natalia Tarnawa czy fotograf Jarosław Jarema...

Aukcja Sztuki na Papierze w Fineart's Domu Aukcyjnym

 Aukcja Sztuki na Papierze w Fineart's Domu Aukcyjnym


Fineart's Dom Aukcyjny przygotował dla swoich klientów Aukcję Sztuki na Papierze, która rozpocznie się 6 marca o godz.19.00, a zakończy się 8 marca o godz. 21.00. Katalog aukcyjny zawiera wyselekcjonowany zbiór prac na papierze młodych, zdolnych artystów tj. Robert Kuta, Katarzyna Matylda Kręcicka, Natalia Tarnawa czy fotograf Jarosław Jarema. Wśród nich są kolaże, rysunki, linoryty, sitodruki oraz odbitki fotograficzne. Papier to coraz bardziej doceniane medium na rynku sztuki.

Licytacja będzie prowadzona w trybie On-Line. Rosnąca liczba transakcji zawieranych za pośrednictwem sieci sprawia, że sprzedaż internetowa jest obecnie najdynamiczniej rozwijającym się segmentem światowego rynku sztuki. Już prawie połowa transakcji jest dokonywana za pośrednictwem sieci. Zagranicą zdążył się już pojawić szereg przedsięwzięć skoncentrowanych na tym obszarze. Zauważają go również najpoważniejsi gracze, tacy jak Sotheby's (podjęło współpracę z eBay) i Christie's (rozwija własny system sprzedaży internetowej). Prognozuje się, że w ciągu najbliższych czterech lat światowy rynek sztuki sprzedawanej online będzie się rozwijał w tempie 19% rocznie, a jego wartość wzrośnie z 1,57 mld do 3,76 mld dolarów w 2018 r.

Aukcja odbędzie się pod adresem : http://www.fineartsah.com/aukcje. Tam znajdą Państwo również wszelkie informacje oraz katalog aukcyjny. Serdecznie zapraszamy.

Aukcja Sztuki na Papierze w Fineart's Domu Aukcyjnym

Patronat Medialny Art Imperium 

Agnieszka Giera, Sunstroke, ołówek, grafit, pastele olejne, akryl i kolaż na papierze

Agnieszka Giera, Sunstroke, ołówek, grafit, pastele olejne, akryl i kolaż na papierze, 29,7 x 42, 2011 r. 

Janusz Kucharski, Kod zapisu II Technika własna - karta żakardowa, akryl, ołówek, pastel, pisak
Janusz Kucharski, Kod zapisu II Technika własna - karta żakardowa, akryl, ołówek, pastel, pisak, 100x70, 2009 r. 

Rafał Rola, Digital art, wydruk na papierze fotograficznym o gramaturze 290 g/m2
Rafał Rola, Digital art, wydruk na papierze fotograficznym o gramaturze 290 g/m2 naklejony na usztywniające PCV o grubości 3 mm, 60x95, 2013 r.

Jarosław Jarema, Bez tytułu, odbitka srebrowa, papier barytowy, 30x30.
Jarosław Jarema, Bez tytułu, odbitka srebrowa, papier barytowy, 30x30. 

Paweł Rogalski, Akt I Sitodruk, 100x70, 2013 r.
Paweł Rogalski, Akt I Sitodruk, 100x70, 2013 r. 
Źródło: Fineart's Dom Aukcyjny