Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Głosowanie w Konkursie WYBITNY POLAK W SZKOCJI

Dodano: 7 lat temu Czytane: 2295

Do północy 31 marca 2015 Internauci mogą głosować na swoich kandydatów w ramach konkursu „Wybitny Polak w Szkocji”, w poszczególnych kategoriach za pośrednictwem Internetu. Zapraszamy do głosowania!

Głosowanie w Konkursie WYBITNY POLAK W SZKOCJI
NAGRODA INTERNAUTÓW W KONKURSIE WYBITNY POLAK W SZKOCJI
 
Na stronie PANGEA MAGAZINE został uruchomiony system do głosowania w ramach konkursu „Wybitny Polak w Szkocji”.

Do północy 31 marca 2015 Internauci mogą głosować na swoich kandydatów w poszczególnych kategoriach za pośrednictwem Internetu.


Wśród wszystkich kandydatów zgłoszonych w poszczególnych kategoriach, zostanie wyłoniony JEDEN zwycięzca wybrany przez Internautów, uhonorowany tytułem "Wybitny Polak w Szkocji - Nagroda Internautów".


Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach: KULTURA, BIZNES, NAUKA, OSOBOWOŚĆ oraz MŁODY POLAK zostaną zaś wybrani przez Kapitułę, a ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas uroczystej gali w dniu 15 maja 2015 w George Hotel w Edynburgu.

Gwiazdą wieczoru tegorocznej edycji będzie Aleksander Doba – Zdobywca tytułu Podróżnika Roku 2015 w plebiscycie National Geographic, który pierwszy w historii przepłynął samotnie kajakiem Ocean Atlantycki.

Aby oddać głos w ramach konkursu na wybranego kandydata wystarczy kliknąć na poniższy link: http://www.pangeamagazine.com/wybitny-polak-szkocja-2015/?lang=pl


 

​Zostań WYBITNYM POLAKIEM!

Patronat Medialny Art Imperium 
Źródło: PANGEA Magazine