Dzisiaj jest: 24.10.2019, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Charytatywna aukcja i pokaz mody Agi Pou dla Skolimowa

Dodano: 5 lat temu Czytane: 2884

Prowadzona przez Annę Czartoryską-Niemczycką i Ryszarda Rembiszewskiego aukcja odbyła się 7 grudnia 2014 roku w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie. Kreacje Agi Pou zaprezentowały Debiutantki...

Charytatywna aukcja i pokaz mody  Agi Pou dla Skolimowa

Młodość i twórczość dla doświadczenia


„Młodość i twórczość dla doświadczenia”, pod tym hasłem, Stowarzyszenie Akademia Wilanowska, Muzeum Pałacu w Wilanowie, Fundacja Artystów Weteranów Scen Polskich oraz ZASP -Stowarzyszenie Polskich Artystów Teatru, Filmu, Radia i Telewizji zaprosili na Charytatywną Aukcję Obrazów i Porcelany - na rzecz Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Aukcja dla Skolimowa

Prowadzona przez Annę Czartoryską-Niemczycką i Ryszarda Rembiszewskiego aukcja  odbyła się 7 grudnia 2014 roku w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie.

Anna Czartoryska-Niemczycka i Ryszard Rembiszewski

Sukces wydarzenia zapewniły również  Agnieszka Michalczyk, wiceprezes Stowarzyszenia Akademia Wilanowska, organizatorka projektu Debiutantki oraz Bogusława Skwarna, prawnuczka założyciela Domu w Skolimowie i pomysłodawczyni aukcji obrazów i porcelany.
Prace kilkudziesięciu artystów, m.in. Bogusławy Skwarny, Iwony Ostrowskiej, Danuty Nawrockiej, Marka Strójwąsa oraz niezwykle elegancka Porcelana Villa Italia zostały wylicytowane zasilając konkretną kwotą budżet Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie.

Agnieszka Michalczyk - Debiutantki Bogusława Skwarna

Tuż po pełnej emocji licytacji  gospodarze zaprosili na pokaz mody - niezwykłych kreacji z kolekcji Agi Pou. Stroje z wielkim wdziękiem zaprezentowały Debiutantki – dziewczęta, które biorą udział w programie edukacyjno-charytatywnym nawiązującym do przedwojennych form kształtowania u młodych osób ponadczasowych wartości. Około dwudziestu Debiutantek z całej Polski, spotyka się co miesiąc w Muzeum Pałacu Króla Jana III aby pod okiem fachowców nauczyć się gracji, elegancji, poszerzając jednocześnie swoją wiedzę z zakresu historii, psychologii, obyczajowości, wystąpień publicznych, savoir vivre oraz innych umiejętności niezbędnych w życiu młodej, kulturalnej kobiety. 

pokaz mody Aga Pou

Róża Kordos - aukcja dla Skolimowa

Bogusława Skwarna - aukcja dla Skolimowa

Aukcja dla Skolimowa

Wojciech Pijanowski - aukcja dla Skolimowa

Aukcja dla Skolimowa

Aukcja dla Skolimowa

Aukcja dla Skolimowa

Aukcja dla Skolimowa - Wilanów


Patronat Medialny Art Imperium 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.