Dzisiaj jest: 22.3.2019, imieniny: Bogusława, Jagody, Katarzyny

Targowisko Sztuki w Arkadach Kubickiego - Zamek Królewski w Warszawie

Dodano: 4 lata temu Czytane: 1427

14 grudnia od 11:00 do 16:00 zaraszamy na Targowisko Sztuki w Arkach Kubickiego - Zamek Królewski w Warszawie. Studenci ASP i absolwenci wystawią swoje prace z różnych dziedzin sztuki...

Targowisko Sztuki w Arkadach Kubickiego - Zamek Królewski w Warszawie

Targowisko Sztuki w Arkadach Kubickiego - Zamek Królewski w Warszawie


Od ponad dziesięciu lat studenci i absolwenci Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie organizują Targowisko Sztuki. Impreza cieszy się dużą popularnością ponieważ daje możliwość bezpośredniego kontaktu z artystami oraz przyjrzenia się z bliska nowym trendom we współczesnej sztuce.

Przede wszystkim artyści zaprezentują malarstwo i grafikę. Różnorodność osobowości przekłada się na różnorodność twórczą dlatego każdy znajdzie tu coś interesującego dla siebie.

Wśród odwiedzających Targowisko Sztuki gości są poszukiwacze młodych talentów, kolekcjonerzy, architekci wnętrz oraz każdy kto ma przyjemność obcowania ze sztuką. Od lutego 2010 Targowisko Sztuki odbywa się cyklicznie na Zamku Królewskim w Warszawie, w Arkadach Kubickiego.

Wstęp bezpłatny.


Patronat Medialny Art Imperium 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.