Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Aroma Fashion Day with Krajewscy

Dodano: 7 lat temu Czytane: 2382

W sobotę 6 Grudnia 2014 w Hotelu Aroma Stone, w Sycowie, odbędzie się ,,Aroma Fashion Day with Krajewscy”, pokaz mody duetu Ewy i Piotra Krajewskich z kolekcją „Artistic Summer of Krajewscy”.

Aroma Fashion Day with Krajewscy

Aroma Fashion Day with Krajewscy


W sobotę  6 Grudnia 2014 w Hotelu Aroma Stone, w Sycowie, odbędzie  się ,,Aroma Fashion Day with Krajewscy”,  pokaz mody duetu Ewy i Piotra Krajewskich z kolekcją  „Artistic Summer of Krajewscy”.

Wieczór bogaty w artystyczne uniesienia poprowadzi Agnieszka Wielgosz, aktorka teatralna i telewizyjna, szerokiej publiczności znana między innymi z seriali : "Camera Cafe" "Plebania" "Złotopolscy" "Pogoda na piątek" ,obecnie rozpala męskie serca jako femme fatale Malwina w "Pierwszej Miłości".

Zebrani goście będą mogli uczestniczyć w recitalu Jacka Borkowskiego - aktora filmowego, teatralnego i telewizyjnego znanego m.in. z seriali: „Klan”, „Matki, żony i kochanki”, „Na Wspólnej”, „Pierwsza miłość”.

Niemal już zwyczajowo podczas pokazu Krajewskich wyeksponowane będą obrazy autorstwa męskiej połówki duetu - Piotra Krajewskiego. Muzycznie wieczór uświetni znakomity zespół  MASZYŃSKI  DUO  - Mateusz i Waldemar Maszyńscy.

Aroma Fashion Day with Krajewscy - pokaz mody duetu Ewy i Piotra Krajewskich

Na wybiegu pojawi się znana i lubiana modelka, Maja Plich Muza Projektantów  - licencjonowana pani detektyw, współwłaścicielka portalu internetowego Patriot24.net,  prywatnie narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego. Ania Piszczałka - uczestniczka Top Model także zaprezentuje trendy na wiosnę i lato 2015. Wśród gości pojawi się Daniel Wieleba.
 
O make-up modelek zadbają wizażystki z Aroma Stone Spa, a  fryzury wykreuje Atelier Fryzjerskie Jolanty Rozdolskiej, udekorowanymi  sztucznymi kwiatami firmy BOMM. Eleganckim dopełnieniem kreacji Krajewskich, będą  szpilki KSIS, oraz biżuteria Braccioletti. Tego dnia będzie wyjątkowo kobieco, sensualnie, a zarazem niewinnie i z wdziękiem.

Najnowsza kolekcja  Krajewskich to kreacje wieczorowe. Jeśli wiosną i latem chcemy się ubrać w stylu Krajewskich, to w naszej szafie nie może zabraknąć soczystych kolorów oraz pasteli, czerni i bieli. Kolekcja stworzona szczególnie dla kobiet świadomych siebie, hołdujących zarówno klasyce jak i ekstrawagancji, nie bojących się eksperymentów.

Sukienki, podkreślające  kobiece kształty, biżuteryjne zdobienia w odważnej wersji to propozycja dla tych pań, które lubią czuć się zmysłowo i wyróżniać się z tłumu.

Tuż po pokazie goście będą mogli skosztować wyśmienitych smakołyków przygotowanych przez Szafa Kuchni Hotel Aroma Stone
Podczas wieczoru odbędzie się Loteria Wizytówkowa dużo prezentów / Prosimy zabrać ze sobą wizytówki.

Patroni medialni pokazu mody

Partnerzy:
APIS, AXAMI, KSIS, BOMM, Bracialetti, Atelier fryzjerskie  Jolanty Rozdolskiej.

Patroni Medialni:
Pangea Magazin, Świat Elit, IK  Imperium Kobiet, Business Woman & Life, Akademia Paznokcia, Art Imperium, Patriot24-net, Veronique, Tygodnik Oleśniczanin, Oleśnica 24..com, Panorama Olesnica , przedsiębiorcy@eu, Kurier Lokalny powiatu Kępińskiego - Radio SUD/ FM, Radio Hobby 89,4fm, Twoje Radio Dublin, Polska tygodniówka Near 90 fm, Kierunek Irlandia, Przeambitni.com, Biznes z klasą, Lejdiz online, Kobieta wie lepiej, Mamy Cel,  Moda i ja.

Modowy wieczór jest biletowany, a 10 % ceny hotel przekaże, w ramach akcji zorganizowanej przez Polską Akcję Humanitarną - Świąteczny Stół Pajacyka 2014 -dożywiamy głodne dzieci...

„Aroma Fashion Day with Krajewscy”
6.12.2014.  godz. 19:00
Hotel „AROMA STONE ”, ul. Szosa Kępińska 81 , Syców
Wydarzenie tylko na Zaproszenia - informacja pod nr. Tel: 536 522 222, Rezerwacja  tel.  +48 62 594 05 05
www.aromastone.pl      

 

Artistic Summer of Krajewscy - pokaz kolekcji wiosna - lato 2015
Artistic Summer of Krajewscy
Chili Krajewski - Galeria 63 w Sopocie 
ART. LIVE FASHION KRAJEWSCY - 4 x M - Moda, Malarstwo, Motoryzacja i Muzyka 
Piotra Krajewskiego arte gra zmysłami na zmysłach! 
Fryzjerskie show Marzeny Kappy Boguszewskiej i pokaz mody Ewy i Potra Krajewskich 
Performance & art exhibition - Piotr Krajewski

Patronat Medialny Art Imperium