Dzisiaj jest: 24.10.2019, imieniny: Arety, Marty, Marcina

Gala Akademii Dobrego Stylu - GRACJE 2014

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1966

Gala Akademii Dobrego Stylu - po raz drugi Klub Integracji Europejskiej wręcza Gracje. Nagrodzone Beata Tyszkiewicz, Izabela Trojanowska i Otylia Jędrzejczak i Laura Łącz...

Gala Akademii Dobrego Stylu - GRACJE 2014

Gala Akademii Dobrego Stylu 
po raz drugi Klub Integracji Europejskiej wręcza Gracje


Do grona nagrodzonych statuetką „Gracja” podczas gali w hotelu Airport Okęcie dołączyły kolejne damy sceny i ekranu oraz po raz pierwszy, sportu. Nagrodzono je za ponadczasową elegancję, wdzięk i wyczucie stylu, a były to: Beata Tyszkiewicz, Izabela Trojanowska i Otylia Jędrzejczak. Czwartą nagrodzoną, co było niespodzianką zarówno dla zebranych gości jak i dla samej nagrodzonej, była Laura Łącz, która jednocześnie galę po raz drugi prowadziła. 

I tym razem gali towarzyszył wyjątkowy pokaz mody, podczas którego w nieco nietypowej dla siebie roli, jako modelki wystąpiły znane aktorki. I poradziły sobie świetnie, może nawet brak rutyny bardziej tu pomaga niż szkodzi. Na wybiegu pojawiły się: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Anna Korcz, Tatiana Sosna-Sarno, Magdalena Wójcik, Katarzyna Walteri Jolanta Mrotek. A także Izabela Trojanowska i Otylia Jędzejczak, które tego wieczoru miały odebrać statuetki Gracji. Wystąpiły w kreacjach z kolekcji Baronia, Cinzia Rocca, ConceptK, Maxim, Modesta, Rino&Pelle,Semper oraz Teresa Kopias. Osobną kolekcję strojów zaprezentowała nowa marka Mon Ami, znanej dotąd z ubrań dla mężczyzn firmy Pawo. W jednej z jej kreacji wystąpiła też prowadząca galę Laura Łącz. Wrażenie robiły tak pokazane, bardzo różnorodne i będące bardzo na czasie propozycje na jesień i zimę, jak i sposób, w jaki je zaprezentowano.

Nagrodzone Gracjami podczas drugiej Gali Akademii Dobrego Stylu na wspólnym zdjęciu

Nagrodzone - Gracje 2014

Gwiazdami pozostały jednak oczywiście laureatki Gracji, osoby wyjątkowe, choć oczywiście całkowicie różne. Które wręcz wstyd przedstawiać, bo znają je wszyscy. Nagrodzono damę polskiej sceny, damę ekranu, damę estrady i po raz pierwszy damę polskiego sportu. Postacie, osobowości naprawdę niezwykłe. Statuetki wręczyła im osobiście prezes Barbara Jończyk. Przepiękne bukiety dla nagrodzonych przygotowała klubowa pracownia florystyczna FloroDesign. Nasze laureatki dołączyły do grona wcześniej nagrodzonych Gracjami Bożeny Dykiel, Anny Jurksztowicz i Ewy Błaszczyk, którym statuetki wręczyliśmy podczas pierwszej gali w maju.

Świetnie przyjęta została też część artystyczna, występ Jana Traczyka, laureata II edycji popularnego programu The Voice of Poland.

Po raz pierwszy wręczono też statuetki ambasadorom Akademii Dobrego Stylu, firmom, które były złotymi sponsorami naszej gali: Pawo,Kobra Fashion, Garden Service Jacka Przybysza i Akuna Ireny Thomann. A także partnerowi, Hotelowi Aiport Okęcie. Podziękowania za pomoc w organizacji gali należą się jednak oczywiście wszystkim naszym sponsorom.

Był jeszcze klubowy akcent, wręczono certyfikaty nowym członkom Klubu Inegracji Europejskiej, odebrało je tym razem aż 15 firm. Były to:

AD Exemplum
„Aga-kosmetyki” Agnieszka Rusinowicz MARY KAY
Caffe Grano Sp. z o.o.
Galeria Sztuki Stalowa
Gastro Magic Service S.C.
Kancelaria Notarialna Marek Rudziński
Koncept 2000 Sp. z o. o.
Monte Christol
OXY MANAGEMENT & PRODUCTION  Sp. z o.o.
Pawo Sp. z o.o.
PH Kobra
Pracownia Finansowa Sp. z o.o.
Pracownia Florystyczna FloroDesign
TDM Business Sp. z o.o.
Vistula Bank Spółdzielczy

Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na koktajl. Wyróżnić trzeba doskonałe piwo z Browaru Ninkasi, portugalskie wino od Portucale oraz wyborną kawę od Caffe Grano. O bardzo smaczny catering zadbał Hotel Airport Okęcie, który ugościł nas w części hotelu powstałej podczas niedawno zakończonej jego rozbudowy.

Nie wypada na koniec nie wspomnieć o loterii fantowej, z której dochód trafił do Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”, zbierającej środki na opiekę dla pogrążonych w śpiączce dzieci (we wzniesionej dzięki niej klinice Budzikudało się wybudzić już czterech małych pacjentów). Udało się sprzedać wszystkie (!) losy, ale też nikt, kto los kupił bez mniejszej lub większej nagrody nie wyszedł. Nagrody można było też wygrać w tradycyjnej loterii wizytówkowej, był wśród nich pobyt w Jabłoń Lake Resort oraz karafka cennej Precious Vodka, z kamieniem szlachetnym ukrytym w korku.


Gala Akademii Dobrego Stylu
Partnerzy i Patroni medialni Gracje
 

Niezwykłe Osobowości Roku - wielka gala w Teatrze Capitol 
Letnia Gala Przedsiębiorców - rodzinny piknik ludzi biznesu


 
Źródło: Klub Integracji Europejskiej
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.