Dzisiaj jest: 27.9.2021, imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego

Artistic Summer of Krajewscy

Dodano: 7 lat temu Czytane: 3251

W najbliższy wtorek 18 listopada w Kartonovni - Centrum Sztuki w Warszawie, Ewa i Piotr Krajewscy, zaprezentują najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2015, zatytułowaną Artistic Summer of Krajewscy

Artistic Summer of Krajewscy

Artistic Summer of Krajewscy


W najbliższy wtorek 18 listopada w Kartonovni - Centrum Sztuki w Warszawie, Projektanci mody Ewa i Piotr Krajewscy, zaprezentują najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2015, zatytułowaną „Artistic Summer of Krajewscy”. Tego dnia będzie wyjątkowo kobieco, sensualnie, a zarazem niewinnie i z wdziękiem.

Krajescy wiosna-lato 2015

Najnowsza kolekcja  Krajewskich to kreacje wieczorowe. Jeśli wiosną i latem chcemy się ubrać w stylu Krajewskich, to w naszej szafie nie może zabraknąć soczystych kolorów oraz pasteli, czerni i bieli. Kolekcja stworzona szczególnie dla kobiet świadomych siebie, hołdujących ekstrawagancji i nie bojących się eksperymentów. Sukienki, podkreślające  kobiece kształty, biżuteryjne zdobienia w odważnej wersji to propozycja dla tych pań, które lubią czuć się zmysłowo i jednocześnie wyróżniać z tłumu.
Wieczór bogaty w artystyczne uniesienia poprowadzi Agnieszka Wielgosz, aktorka teatralna i telewizyjna, szerokiej publiczności znana między innymi z seriali : "Camera Cafe" "Plebania" "Złotopolscy" "Pogoda na piątek" ,obecnie rozpala męskie serca jako femme fatale Malwina w "Pierwszej Miłości", wkrótce będzie można ją oglądać na scenach w całej Polsce w spektaklach "Ósmy Cud Świata" i "Dobry Wieczór Panieński" ,zaś w przyszłym roku światło dzienne ujrzy jej własna produkcja teatralna, do której kostiumy zaprojektują  Krajewscy.

Niemal już zwyczajowo podczas pokazu Krajewskich wyeksponowane będą obrazy autorstwa męskiej połówki duetu -  Piotra Krajewskiego. Muzycznie wieczór uświetni znakomita  Gosia Bernatowicz -MASHMISH.

Modelki i goście będą mogli poczuć zapach wiosny i przenieść się w sezon letni poprzez scenografię przygotowana przez firmę BOMM – kwiaty sztuczne.. Na wybiegu pojawi się znana i lubiana modelka, Maja Plich,  licencjonowana pani detektyw, współwłaścicielka  portalu interpatriot24.net,  prywatnie narzeczona Krzysztofa Rutkowskiego. O make-up i fryzury modelek zadba Międzynarodowe Studium Dziewulskich.  Podczas prezentowania najnowszych kreacji Krajewskich, modelki będą miały na sobie szpilki KSIS, oraz biżuterię Braccioletti. Tuż po  prezentacji bliscy goście będą mogli skosztować smakołyki przygotowane przez firmę Przystanek Piekarnia- Krzosek 1950, delektując się przy lampce wina  Kruliq Wine & Art.
Będą również niespodzianki dla gości  przygotowane między innymi przez firmę Apis.

Patroni medialni i partnerzy pokazu mody - Krajewscy

Partnerzy: 
Centrum Sztuki Kartonovnia, Przystanek Piekarnia, Kruliq Wine & Art.,  KSIS, APIS, Braccialetti, Bomm-kwiaty sztuczne, Między Narodowe Studium Dziewulscy, Panasonic, Chilli.

 

Patroni Medialni:
Pangea Magazin, Świat Elit, IK Imperium Kobiet, Business Woman & Life, Lounge Magazin, przedsiębiorcy@eu, Akademia Paznokcia, Veronique, Radio Hobby 89,4fm, Art. Imperium,  Patriot24-net, Twoje Radio Dublin, Polska tygodniówka Near 90 fm, Telewizja kanał 8, Kierunek Irlandia, Przeambitni,com, Biznes z klasą, Lejdiz online, Kobieta wie lepiej, Moda i ja,