Dzisiaj jest: 24.3.2019, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Showroom kolekcjonerski - VII Aukcja SuperMłoda

Dodano: 5 lat temu Czytane: 2026 Autor:

Przedaukcyjna wystawa prac: 6 - 11 września 2014 r. - Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art Warszawa, ul. Wiejska 20.

Showroom kolekcjonerski - VII Aukcja SuperMłoda

Showroom kolekcjonerski - VII Aukcja SuperMłoda


W ten weekend w domu aukcyjnym Polswissart odbędzie showroom kolekcjonerski, poprzedzający VII Aukcje SuperMłodą. Organizowane przed licytacją spotkania z ekspertami domu aukcyjnego służą nie tylko prezentacji oferty, ale także wszechstronnym rozmowom o sztuce: budowaniu kolekcji i inwestowaniu, oprawie, oświetleniu, konserwacji, aranżacji przestrzeni, roli sztuki w budowie marki firmy. Można także porozmawiać o bieżących wydarzeniach i nowościach na rodzimej scenie artystycznej, podzielić się refleksjami, zasięgnąć opinii.

W katalogu VII Aukcji SuperMłodej znalazło się wiele ciekawych prac, także autorów, którzy debiutują na rynku sztuki. Warto dowiedzieć się o nich czegoś więcej, przejrzeć portfolia, które bardziej kompleksowo prezentują ich dotychczasowy dorobek. Dlatego zachęcamy do odwiedzin, gdyż Polswissart dysponuje obszerną dokumentacją twórczości każdego z autorów z którym współpracuje.


11 września o godz. 19.00 w Domu Aukcyjnym Polswiss Art po raz kolejny licytowane będą prace młodych artystów. Wszystkie prace wystawione będą od ceny wywoławczej 500 zł.

Przedaukcyjna wystawa prac:
6 - 11 września 2014 r.
Galeria Domu Aukcyjnego Polswiss Art
Warszawa, ul. Wiejska 20

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem VII Aukcji SuperMłodej domu aukcyjnego Polswissart. Znajduje się w nim nieco mniej niż 100 prac malarskich, wybranych po rygorystycznej selekcji ekspertów. Warto też zwrócić uwagę na jedyną w ofercie rzeźbę, autorstwa Darii Grajek.
 
Koncepcja katalogu VII Aukcji SuperMłodej Polswissart jest możliwie różnorodna. Znalazły się w niej prace przede wszystkim autorów najmłodszego pokolenia, choć niektórzy z nich mają już na koncie znaczące dokonania, takie jak nagrody w prestiżowych konkursach czy wystawy indywidualne w liczących się galeriach. W tej grupie na szczególne wyróżnienie zasługują prace Edyty Hul, Kamili Kuźnickiej, Łukasza Gierlaka, Ziemowita Fincka, Angeliki Milaniuk, Bartosza Hoppe-Sadowskiego, Izy Roguckiej, Agnieszki Łapki, Mariusza Dobrogojskiego, Radosława Jastrzębskiego, Bartłomieja Górnego i Marceliny Rydelek. Różnorodność oferty katalogowej wyraża się poprzez obecność w niej twórczości we wszystkich stylach i trendach malarskich, jakie obecnie są eksplorowane przez młodych artystów. Zwracają uwagę ekspresyjne prace Michała Bojary, Mateusza Rafalskiego, Dawida Polonego, Agaty Biernackiej i Anny Wójcik; niemal secesyjne, niezwykle finezyjnie malowane obrazy Danuty Wójcik, Darii Alicji Ostrowskiej i Katarzyny Morańdy; streetart autorstwa Kfiatka (Damiana Kwiatkowskiego); animalistyczne poszukiwania Grzegorza Klimka, Anny Zalewskiej, Wojciecha Brewki i Martyny Karch; soczysty realizm Bartłomieja Kotera, Magdaleny Nałecz i Dominiki Hofman; surrealizujące formy Konrada Trzeszczowskiego i Michała Bernada oraz emocjonalne, nawet trochę nostalgiczne podejście do pejzażu Emilii Gąsienicy-Setlak, Katarzyny Kordyasz, Joanny Półkośnik i Agaty Trafalskiej. Nie można tu też zapomnieć o bardzo ciekawych pracach abstrakcyjnych, które przypadną na pewno do gustu miłośnikom tego typu kreacji. Tu warto polecić prace Łukasza Fałdrowicza, Magdaleny Szczerbakowicz, Marka Haby i Iwony Delińskiej. W katalogu znajduje się też cała grupa prac, bardzo autentycznych i oryginalnych, która wymyka się takiemu dość prostemu procesowi kwalifikacji stylistycznej. Dlatego pomijając „etykiety” chcielibyśmy zwrócić uwagę także na prace Joanny Małeckiej, Jaśka Balcerzaka, Agnieszki Butkowskiej, Ewy Kasprzyk, Judyty Krawczyk-Domańskiej, Katarzyny Szymkiewicz, Magdaleny Szyszkowskiej, Marcina Painty, Moniki Walter, Marty Konieczny, Natalii Sroki, Olgi Pawłowskiej, Pauliny Zalewskiej i Renaty Magdy. A to zaledwie niewielka część autorów, których malarstwo znajduje się na VII SuperMłodej. 7. Aukcja SuperMłoda w Domu Aukcyjnym Polswiss Art
Letni Salon Sztuki w Domu Aukcyjnym Polswiss Art

Patronat Medialny Art Imperium 

Katalog - 7 aukcja SuperMłoda
Źródło: Polswiss Art
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.