Dzisiaj jest: 22.10.2021, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłšwa

Chili Krajewski - Galeria 63 w Sopocie

Dodano: 7 lat temu Czytane: 5972

Wernisaż z performance Piotra Krajewskiego: 24 lipca, godz. 20:00 Galeria 63, Sopot, Boh. Monte Cassino 63/2.

Chili Krajewski - Galeria 63 w Sopocie

Chili Krajewski 

Piotr Krajewski - artysta, performer, projektant modyWystawa obrazów autorstwa Piotra Krajewskiego  24 lipca – 30 września 2014 r.

Wernisaż z performance: 24 lipca, godz. 20:00 Galeria 63, Sopot,  Boh. Monte Cassino 63/2.


Galeria 63 oraz Ewa i Piotr Krajewscy – duet znanych projektantów, artystów o niezwykłych osobowościach i pasjach, zapraszają na niecodzienny, oryginalny i pełen emocji performance, podczas którego Piotr Krajewski na żywo będzie tworzył dzieło ciałem kobiety. Na wystawie będzie można zobaczyć 12 prac, wśród nich m.in. słynny „OPUS”- Całun Krajewskiego (2013).

Piotr znany jest z szokujących i zaskakujących przedsięwzięć artystycznych, podczas których wykorzystuje niezwykłe techniki malarskie. Dla niektórych dzieł był w stanie nawet poświęcić własną krew, która posłużyła mu za farbę tak jak w przypadku dzieła zatytułowanego „OPUS”.

Jeden z obrazów artysta stworzył włosami, inne natomiast są uwiecznieniem aktu miłości projektantów „Fantasmagorie Krajewskich”-(2008). Wśród niezwykle inspirujących i ciekawych dzieł będzie można także podziwiać pracę stworzoną lakierami do paznokci Chili Cosmetics.
  
Piotr Krajewski - ten kontrowersyjny artysta znany jest nie tylko z projektowania ubrań czy ekscentrycznych pokazów, to także niezwykle wrażliwy człowiek, który pomimo ciętego języka, walczy o przywoływanie sensu wartości i uwrażliwia na ludzką krzywdę. W tym celu również stworzył swoją autorską technikę - malarstwo gestem, w którym pozostaje niezwykle autentyczny, wywołując w widowni emocje w sposób niemal magiczny.

Wystawę można oglądać od 24 lipca do 30 września 2014 r. w godzinach otwarcia  Galerii 63 Sopot, Boh. Monte Cassino 63/2.
Na uroczyste otwarcie wystawy, performance i spotkanie z artystą Piotrem Krajewskim Galeria63 zaprasza 24 lipca o godz. 20:00.

Piotr Krajewski - performance
Piotr Krajewski - performance
 

Patroni medialni:

Chili Krajewski - patroni medialni

ART. LIVE FASHION KRAJEWSCY - 4 x M - Moda, Malarstwo, Motoryzacja i Muzyka

Piotra Krajewskiego arte gra zmysłami na zmysłach!

Fryzjerskie show Marzeny Kappy Boguszewskiej i pokaz mody Ewy i Potra Krajewskich

Performance & art exhibition - Piotr Krajewski

Patronat Medialny Art Imperium 

 
Źródło: Atelier Krajewscy