Dzisiaj jest: 20.10.2018, imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

​Letni Salon Sztuki w Domu Aukcyjnym Polswiss Art

Dodano: 4 lata temu Czytane: 3266

Letni Salon Sztuki - wystawę można odwiedzać od 15 lipca przez kolejnych kilka tygodni w siedzibie Domu Aukcyjnego Polswissart na ul. Wiejskiej 20 w Warszawie.

Letni Salon Sztuki to wakacyjna ekspozycja sztuki młodej prezentowana w Domu Aukcyjnym Polswissart.

Salon prezentuje ponad 20 prac malarskich autorstwa najciekawszych osobowości młodej sceny artystycznej. Wśród nich nie brakuje uznanych przez kolekcjonerów nazwisk, takich jak Gosia Zielaskowska czy Aleksander Roszkowski. Towarzyszą im wschodzący artyści, tacy jak Katarzyna Zawierucha, Roman Lasa czy Piotr Szwabe, których malarstwo zdecydowanie zasługuje na uwagę oraz twórcy zupełnie debiutujący na rynku sztuki, których prace łączą w sobie wybitne walory dekoracyjne z ciekawa kompozycją i niebanalnymi rozwiązaniami kolorystycznymi. Są to m.in. Kuba Janyst, Magda Limbach, Stefan Hanćkowiak, Weronika Teplicka, Kamila Kuźnicka, Małgorzata Pabich, Agata Ruman, Ziemowit Fincek czy Katarzyna Orońska.

Zróżnicowane ceny prac są okazją do udanej inwestycji kolekcjonerskiej lub niebanalnej aranżacji wnętrza.

Letni Salon Sztuki można odwiedzać od 15 lipca przez kolejnych kilka tygodni w siedzibie Domu Aukcyjnego Polswissart na ul. Wiejskiej 20 w Warszawie, od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-18.00 oraz w soboty od 11.00 do 15.00.
Prace można obejrzeć również na stronie: www.polswissart.pl

Kuba Janyst, De profundis, 2013; olej, płótno; 100x70 cm

Gossia Zielaskowska, Bright side, 2014; akryl, płótno; 100x100 cm

Agata Ruman, Portret w lustrze, 2012; akryl, płótno; 100x120 cm

Stefan Hanćkowiak, Odżywianie, 2012; olej, płótno; 100x80 cm

Katarzyna Zawierucha - Blue red, olej, płótno, 81x100 cm

Źródło: Dom Aukcyjny Polswiss Art
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.