Dzisiaj jest: 24.3.2019, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

Wygraj gitarę podczas warsztatów w Krzyżowej!

Dodano: 5 lat temu Czytane: 2048

​Szansę na wygranie znakomitego, profesjonalnego instrumentu marki Prudencio Saez Model 31 mają wszyscy, którzy do 16 sierpnia prześlą zdjęcie zachęcające do udziału w Kursie...

Wygraj gitarę podczas warsztatów w Krzyżowej!

Wygraj gitarę podczas warsztatów w Krzyżowej!


Letni kurs gitary w KrzyżowejLetni Kurs Gitary w Krzyżowej, który potrwa w tym roku od 10 do 18 sierpnia, skierowany jest do wszystkich gitarzystów, bez względu na wiek i poziom zaawansowania gry. W tym roku na uczestników Kursu czeka też dodatkowa niespodzianka. Jest nią profesjonalna gitara klasyczna, którą można wygrać, wysyłając do 16 sierpnia zdjęcie zachęcającego do uczestnictwa w Kursie.

Szansę na wygranie znakomitego instrumentu marki Prudencio Saez Model 31 mają wszyscy, którzy do 16 sierpnia prześlą zdjęcie zachęcające do udziału w Kursie. Organizatorzy podkreślają, że bardziej od profesjonalnego wykonania i walorów artystycznych, liczy się niebanalny pomysł i czytelny przekaz fotografii. Zdjęcia mogą być zrobione zarówno w trakcie Kursu, jak i znacznie wcześniej. Organizatorzy zastrzegają jednak, że każdy uczestnik może wysłać tylko jedno zdjęcie. Uczestnik konkursu powinien też być autorem zdjęcia lub posiadać zgodę autora na zgłoszenie fotografii do Konkursu. Warunkiem udziału w konkursie jest również:
  • wypełnienie i wysłanie zgłoszenia uczestnictwa znajdującego się na stronie Kursu 
  • oraz zakup 8-dniowego pobytu w Krzyżowej w ramach pakietu: PLUS, MAESTRO, JAZZ, MIX, FLAMENCO lub 5-dniowego pobytu w ramach pakietu FINGERSTYLE.
Kurs w Krzyżowej skierowany jest do gitarzystów w każdym wieku, z każdego kraju i o różnym poziomie zaawansowania gry. Dlatego wiek i umiejętności uczestnika w żaden sposób nie wpływają na jego szanse zwycięstwa. Jedynie najmłodsi uczestnicy, którzy nie ukończyli jeszcze 13 roku życia, mogą wziąć udział w konkursie tylko za zgodą rodziców lub opiekunów.

Zwycięzca konkursu zostanie ogłoszony 17 sierpnia podczas Finałowego Koncertu w Krzyżowej. Wtedy zostanie również wręczona główna nagroda - wykonana z litego cydru gitara Prudencio Saez. Zdobywcy II i III miejsca otrzymają akcesoria muzyczne ufundowane przez markę D’Addario. Termin dostarczania zdjęć trwa od: 20 maja – 16 sierpnia 2014 r., a szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na:
http://www.gitara.krzyzowa.pl/konkurs/


Krzyżowa 2014: Mistrzowskie wakacje z gitarą
Dodatkowe informacje o kursach w wydarzeniu

Patronat Medialny Art Imperium 


 
Źródło: Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.