Dzisiaj jest: 24.3.2019, imieniny: Gabrieli, Marka, Seweryna

7 maja czwarty koncert z cyklu "Live in studio" - The Rookles

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1725

Już 7 maja czwarty koncert z cyklu "Live in studio" transmitowany na żywo w internecie. Wystąpi zespół The Rookles.

7 maja czwarty koncert z cyklu "Live in studio" - The Rookles

Już 7 maja czwarty koncert z cyklu "Live in studio" transmitowany na żywo w internecie. Wystąpi zespół The Rookles.


Zapowiedź koncertu w wykonaniu zespołu:


 
Na koncertach organizowanych w studio nagraniowym przez Fundację na rzecz Autentyczności w Muzyce (FAM) nie zobaczysz artystów-produkty wykonujących piosenki odpowiadające najnowszym trendom. Pod obraz z kamer nie zostanie podłożony poprawiony dźwięk. Ich występu nie skomentuje żaden celebryta. Co w zamian?
 

Autentyczność w Muzyce

Fundacja stawia na muzyków, których wyróżnia autentyczność, którzy tworzą nie po to, aby przypodobać się jak najszerszej publiczności, ale kierowani są wewnętrzną potrzebą. Chcą zaistnieć na rynku muzycznym i wciąż pozostać sobą. Autentyczność jest cechą najlepszych, najbardziej poruszających zespołów na świecie.
 
 

The Rookles

W przypadku muzyki zespołu The Rookles autentyczność przejawia się w szczerej, pozytywnej energii, której źródło bije w czterech młodych chłopakach znających się od dziecka. Energia ta pozwala uśmiechnąć się szerzej i optymistycznie spojrzeć na świat. Sprawia również, że wszędzie, gdzie zespół się pojawi - w konkursach Must Be The Music, Skoda Auto Muzyka, T-Mobile Zrób Głośniej, Pepsi Rock Battlefield - zostają doceniani, docierając do finału.

Muzyka The Rookles to połączenie melodyjnego popu i indie rocka. Świadomie czerpią z najlepszych tradycji lat 60. i światowego rock and rolla. Jak sami mówią, granie koncertów to ich żywioł.

The Rookles wkrótce wydają debiutancką płytę.
 
 
Krótki film dokumentalny o zespole The Rookles: http://youtu.be/oW0QTRVVELw

 
Wejdź 7 maja punktualnie o 20.30 na www.facebook.com/fundacjaFAM i obejrzyj 30-minutową transmisję live. Jak wszystkie materiały Fundacji FAM - bez płacenia, bez logowania i bez reklam.


 
Patronat Medialny Art Imperium  
Nabór do kolejnej edycji koncertów LIVE IN STUDIO
Noodle Inc - koncert z cyklu Live in studio
WeArtists - koncert z cyklu LIVE IN STUDIO
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.