Dzisiaj jest: 27.3.2019, imieniny: Ernesta, Jana, Marka

4 edycja konkursu fotograficznego i form video - 7LIVES of fineLIFE

Dodano: 5 lat temu Czytane: 1381

4. zadanie: WELCOME TO THE PLEASUREDOME. Prace oceniani jury w składzie: Lidia Popiel, Bogusław Linda, Jacek Poremba, Piotr Welc

4 edycja konkursu fotograficznego i form video - 7LIVES of fineLIFE

4 edycja konkursu fotograficznego i form video - 7LIVES of fineLIFE

 

4. zadanie: WELCOME TO THE PLEASUREDOME

  
Za nami trzy z sześciu zadań ogólnopolskiego konkursufotograficznego i form video 7LIVES of fineLIFE. 10 kwietnia 2014 rokuruszył kolejny etap, którego temat brzmi „Welcome to the Pleasuredome”.
 
Zapraszamy w fotograficzą podróż do krainy rozkoszy, oazy radości, piękna i koloru.
 
Wiosna to czas pozytywnej energii i eksplozji kolorów. Utrwalcie na swoich pracach  miejsca emanujące radością, tryskające energią. Miejsca, w których rządzą witalne siły natury i króluje hedonizm, a każda chwila jest apoteozą wiosny.
 
Temat zadania wyjaśnia członek jury,Piotr Welc:
 
„Proponujemy, abyście wybrali się w podróż. Dosłownie lub w przenośni. W stronę radości i energii. Porzućcie nostalgiczne, melancholijne i czarno-białe fotografie. Zanurzcie się w kolorze. Niech zainspiruje was hedonizm lat 80. i klasyczne piękno rodem z baletu Strawińskiego. Uchwyćcie esencję dobrego życia.”
 
 
CZWARTE Z SZEŚCIU ZADAŃ
„WELCOME TO THE PLEASURE DOME” 
 
Prace oceniane będą przez prestiżowe jury w składzie: Lidia Popiel, Bogusław Linda, Jacek Poremba, Piotr Welc.
 
Zwycięzca etapu otrzyma nagrody rzeczowe ufundowane przez mecenasa konkursu, firmę Hewlett Packard Polska.
Wszyscy wyróżnieni powalczą o nagrodę główną konkursu – trzyletnie stypendium na wydziale fotografii Warszawskiej Szkoły Filmowej.
----------------------
 
Miejscem składania prac jestzakładka „7LIVES of fineLIFE IV” na tablicy Facebook magazynu fineLIFE.pl www.facebook.com/fineLIFEpl. Dzięki temu przebieg konkursu będą mogli śledzić tak organizatorzy,jak i uczestnicy oraz czytelnicy fineLIFE.
 
Najlepsze prace nadesłane w kolejnych trzech etapach konkursu, podczas których uczestnicy zmagli się z tematami: „Szał”, „Francuski łącznik”, „Po drugiej stronie lustra”,można oglądaćna łamach magazynu fineLIFE.pl.
http://finelife.pl/7lives-szal-wyniki
http://finelife.pl/7lives-francuski-lacznik-zwyciezcy
http://finelife.pl/7lives-po-drugiej-stronie-lustra-wyniki
 
Konkurs jest promowanyw nietypowy sposób. Obok tradycyjnych działań marketingowych w Internecie zostały stworzone specjalne kartki i „znaczek pocztówkowy”. Ukaże się sześć pocztówek, nawiązujących do sześciu zadań konkursowych. Wraz ze startem czwartegozadania prezentujemykolejną pocztówkę.
 
Dodatkowo działania konkursowe będą promowane w kampanii internetowej dzięki współorganizatorowi konkursu – domowi mediowemu Glossy Media.
 
Fotograficzna przygoda przed Wami. Zapraszamy do udziału.

Partnerzy 4 edycji konkursu:


Więcej informacji o konkursie na stroniewww.fineLIFE.pl, w zakładce 7LIVES.
http://finelife.pl/7lives
 
Już teraz zapisz się do newslettera fineLIFE.pl i bądź na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół konkursu.
 
 
Informacje dodatkowe:
 
fineLIFE.pl to internetowy magazyn Lidii Popiel i Piotra Welca, przygotowany z myślą
o świadomym odbiorcy, szukającym dobrej lektury i nietuzinkowych doznań estetycznych. Powstał pod koniec stycznia 2010 roku. Na stałe z magazynemwspółpracują znakomici polscy fotograficy.
 
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.