Dzisiaj jest: 24.5.2019, imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Casanova po przejściach - Woody Allen w komedii John'a Turturro

Dodano: 5 lat temu Czytane: 2408

Nagi instynkt Sharon Stone, francuski wdzięk Vanessy Paradis i latynoski temperament Sofii Vergary! Wszystko to w komedii „Casanova po przejściach”, która...

Casanova po przejściach - Woody Allen w komedii John'a Turturro
Któż jak nie Woody Allen mógłby wiedzieć lepiej, co kręci i podnieca kinowego widza? Swoimi przebojami – „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o seksie, ale baliście się zapytać”, „Wszyscy mówią: kocham cię” czy „Zakochani w Rzymie”, król komedii już dawno udowodnił, że jak mało kto potrafi lekko i dowcipnie opowiadać o miłości. Teraz pod jego fachową opieką John Turturro spróbuje sił w najstarszym zawodzie świata, by na własnej skórze poczuć… nagi instynkt Sharon Stone, francuski wdzięk Vanessy Paradis i latynoski temperament Sofii Vergary! Wszystko to w komedii „Casanova po przejściach”, która na naszych ekranach zagości 9 maja. Na miesiąc przed premierą prezentujemy polski plakat tego „najbardziej czarującego filmu roku” (The Guardian).

Murray Schwartz (Woody Allen), właściciel antykwariatu, popada w problemy finansowe. Postanawia namówić przyjaciela – nieśmiałego kwiaciarza Fioravante (John Turturro), na spotkanie ze swoją dermatolog (Sharon Stone). Nie chodzi jednak o zwyczajną wizytę u lekarza, tylko o spełnienie seksualnych fantazji znudzonej życiem pani doktor. Oczywiście za „skromną opłatą”. Fioravante, choć z oporami, zgadza się na propozycję. W końcu czego nie robi się dla przyjaciół w potrzebie? Tak zaczyna się dochodowy biznes dwójki panów, który z dnia na dzień przynosi większe zyski, gdyż sława kochanka do wynajęcia zatacza coraz szersze kręgi. Jednak pewnego dnia, za sprawą Murraya, Fioravante pozna kolejną potencjalną klientkę – Avigal (Vanessa Paradis). To spotkanie odmieni na zawsze życie obojga.
 
„Nie przypominam sobie, kiedy ostatnio byłam na seansie, który aż tak rozbawił widownię” Stopklatka.pl
 
„Zmysłowy i inteligentny” Variety
 
„Widać tu rękę Woody’ego Allena” Screen International
 
„Najbardziej czarujący film roku”  The Guardian
 
„Woody Allen w najlepszej formie!” Boston Globe
 
 

CASANOVA PO PRZEJŚCIACH w kinach od 9 maja 2014

(„Fading Gigolo”)
 
 
Gatunek: komedia
Produkcja: USA 2013
Reżyseria i scenariusz: John Turturro („Romance & Cigarettes”, „Passione”)
Obsada: Woody Allen („Zakochani w Rzymie”, „Jej wysokość Afrodyta”, „Wszyscy mówią: kocham cię”, „Annie Hall”), John Turturro („Big Lebowski”, „Transformers”, „Nie zadzieraj z fryzjerem”, „Barton Fink”), Sharon Stone („Nagi instynkt”, „Kasyno”), Vanessa Paradis („Dziewczyna na moście”, „Heartbreaker. Licencja na uwodzenie”), Sofia Vergara („Maczeta zabija”, „Sylwester w Nowym Jorku”), Liev Schreiber („Salt”, „Kamerdyner”, „Krzyk”)
 
 
Źródło: Kino Świat
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.